"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ermii
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 402

    #4681
    Re: "Yes" thread

    avastasin et paar päeva tagasi sai mul mängitud million kätt, kuigi lõpp on vähe käest ära läinud, ei tohiks väga kurta :)

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #4682
      Re: "Yes" thread

      Ei ole ju miljon :) :D

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #4683
        Re: "Yes" thread

        Tõmbasin täna 1 oudise ära

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #4684
          Re: "Yes" thread

          Suurim pot seni @ NL20

          Prima Network €20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1591940
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          BB: €32.94 - VPIP: 27, PFR: 18, 3B: 10, AF: 7.0, Hands: 56
          UTG: €34.62 - VPIP: 21, PFR: 15, 3B: 4, AF: 2.3, Hands: 1392
          MP: €15.29 - VPIP: 36, PFR: 6, 3B: 2, AF: 0.7, Hands: 131
          CO: €22.62 - VPIP: 21, PFR: 19, 3B: 3, AF: 2.0, Hands: 126
          BTN: €20.30 - VPIP: 19, PFR: 18, 3B: 8, AF: 4.5, Hands: 370
          Hero (SB): €53.80 - VPIP: 21, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 75348

          Pre Flop: (€0.30) Hero is SB with K K
          4 folds, Hero raises to €0.70, BB calls €0.50

          Flop: (€1.40) 2 5 5 (2 players)
          Hero bets €0.80, BB raises to €1.90, Hero raises to €5.80, BB calls €3.90

          Turn: (€13.00) 6 (2 players)
          Hero bets €8.00, BB raises to €26.44, Hero calls €18.44

          River: (€65.88) K (2 players)

          Final Pot: €65.88
          BB shows J 7
          Hero shows K K
          Hero wins €62.88
          (Rake: €3.00)


          Parim päev, 10 bi.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #4685
            Re: "Yes" thread

            NL100't 200ksample kohta ei biidi..hakkan siis nl50't mängima.
            Laupäevane grindiõhtu :) me likey
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #4686
              Re: "Yes" thread

              Ei oska veel nutsi mängida

              Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em $0.05 Ante - 4 players

              BTN: $99.73
              SB: $50.92
              Hero (BB): $62.50
              CO: $32.54

              Pre Flop: ($0.55) Hero is BB with A J
              CO raises to $0.75, BTN calls $0.75, SB calls $0.65, Hero calls $0.50

              Flop: ($3.20) 9 T K (4 players)
              SB bets $0.25, Hero calls $0.25, CO calls $0.25, BTN folds

              Turn: ($3.95) Q (3 players)
              SB checks, Hero checks, CO bets $2.25, SB folds, Hero calls $2.25

              River: ($8.45) J (2 players)
              Hero checks, CO bets $29.24 all in, Hero calls $29.24

              Final Pot: $66.93
              Hero shows A J (a Royal Flush)
              CO shows 2 2 (a flush, King high)
              Hero wins $65.93
              (Rake: $1.00)

              Comment

              • albinar
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2010
                • 346

                #4687
                Re: "Yes" thread

                Krt kohe üldse ei oleks julgenud seal riveril ette checkida, puhas nuts käes ju.

                E: Minu vabandused
                Last edited by albinar; 16.01.12, 17:22. Põhjus: ....

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #4688
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas albinar Vaata postitust
                  Krt kohe ültse ei oleks julgenud seal riveril ette checkida, puhas nuts käes ju.
                  Ma ise kahjuks olen samasugune kui selline monter käes, ikka on vaja fäänci esinemist teha, et siis laua kiidulaulu saatel üürikest tähelepanuhetke nautida.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #4689
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas albinar Vaata postitust
                    Krt kohe ültse ei oleks julgenud seal riveril ette checkida, puhas nuts käes ju.
                    Ei tahaks küll tähenärija olla, aga kaks korda järjest üldse sinu poolt valesti kirjutatuna, riivab küll pisut silma.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #4690
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Ei tahaks küll tähenärija olla, aga kaks korda järjest üldse sinu poolt valesti kirjutatuna, riivab küll pisut silma.
                      http://forumserver.twoplustwo.com/34...xplode-361449/

                      np.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #4691
                        Re: "Yes" thread

                        Eilne ja tänane sess ftw. Praktiliselt polnud kätt, mis ei peaks. Ja paeaegu iga pocketiga set hittida oli nii standard ikka.

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #4692
                          Re: "Yes" thread

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #4693
                            Re: "Yes" thread

                            thanks for that.
                            vaatan nüüd järjest dexters laboratory osi.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #4694
                              Re: "Yes" thread

                              Eksamisess edukalt läbitud, punn maha lõpuks, võib jaanuarikuu esimesed napsud teha :))

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #4695
                                Re: "Yes" thread

                                peale üheksat miinussessi järjest üks pluss sess... hea tunne krt :D

                                Comment

                                Working...