"Yes" thread
Collapse
X
-
Re: "Yes" thread
pokkerisheriff võib selles osas aidata.Algselt postitas reggie Vaata postitustLol, good point, olin sel hetkel oma D mängu tasemel
Comment
-
-
Re: "Yes" thread
Jep, prizepool oli lõpuks mingi 25.5k.Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
20k gtd rebuy see?
Comment
-
-
Comment
-
-
Re: "Yes" thread
Kuna pole sitaks ammu juba bragginud ja ka enda enesetunne pole viimastel kuudel eriti hea olnud siis miks mitte midagi positiivset ka ette näidata.
See kuu NL20 ja 25 heads up siis.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Et asi aus oleks siis olen ka 1.4k kätt NL50 HU mänginud ja seal olen 270$ miinuses.
Aga annan ikka hagu juurde ja küll seal ka hakkab tulema.
Comment

Comment