"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #4591
    Re: "Yes" thread

    Mulle meeldivad IRL andu, ranka, andres, hoss, pikk, klaaspro, kaspar ja kõik keda ma veel ei nimetanud. PS! Ei ole pede.

    Coddeci ka

    PS2!Tuli veel meelde hotcoca, camu, miksnii
    Last edited by FreakyJason; 03.12.11, 08:43.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #4592
      Re: "Yes" thread

      Tänan!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4593
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
        Mulle meeldivad IRL andu, ranka, andres, hoss, pikk, klaaspro, kaspar ja kõik keda ma veel ei nimetanud. PS! Ei ole pede.

        Coddeci ka

        PS2!Tuli veel meelde hotcoca, camu, miksnii
        Tänan aga ma ei saa aru miks nimekirjas naisi ei ole? Oledki siis selline w?!!

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #4594
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Tänan aga ma ei saa aru miks nimekirjas naisi ei ole? Oledki siis selline w?!!
          EEmm naisi ma ei maini urruauk :)

          Comment

          • tdx
            Grinder
            • Oct 2008
            • 768

            #4595
            Re: "Yes" thread

            brag: tuli esimene 1K$ päev ära yay
            beat: PT3 ei träki enam saiti
            variance: Blackjackis jäi -25$ :(

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #4596
              Re: "Yes" thread

              PokerStars No-Limit Hold'em, 4.4 Tournament, 300/600 Blinds 70 Ante (4 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              Button (t18838)
              SB (t65577)
              BB (t63160)
              Hero (UTG) (t18982)

              Hero's M: 16.09

              Preflop: Hero is UTG with 4, 5
              Hero bets t1265, Button calls t1265, 2 folds

              Flop: (t3710) 6, Q, 3 (2 players)
              Hero bets t1865, Button calls t1865

              Turn: (t7440) 2 (2 players)
              Hero bets t4585, Button calls t4585

              River: (t16610) 9 (2 players)
              Hero checks, Button bets t11053 (All-In), Hero calls t11053

              Total pot: t38716

              Results:
              Button had 9, 9 (three of a kind, nines).
              Hero had 4, 5 (straight, six high).
              Outcome: Hero won t38716

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #4597
                Re: "Yes" thread

                Juubel!
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #4598
                  Re: "Yes" thread

                  hiiter obv :)

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #4599
                    Re: "Yes" thread

                    Eks neid paar-kolm tükki on olnud selle 1,5a jooksul.

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #4600
                      Re: "Yes" thread

                      mis limiit emmimees?

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #4601
                        Re: "Yes" thread

                        kui graafikut mõtled, siis NL2-NL30.. viimased 1,5kuud NL30, enne seda pikalt 20.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #4602
                          Re: "Yes" thread

                          Kolmas royal sel aastal.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #4603
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas reggie Vaata postitust
                            Kolmas royal sel aastal.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            krt te tõmbate neid aastas 3 tükki, ma lifetime mingi 600k kätt ära mänginud ja ei ühtki. Samas kui paar sõpra toksivad niisama ajaviiteks NL2 ja NL4 ning samuti mitu tükki ära jõudnud tõmmata :D

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #4604
                              Re: "Yes" thread

                              Trakceris on 100k kätt ja kaks royalit aga kokku vist 5 olen saanud ja seda 4 aasta jooksul, eelmisel aastal mitte ühtegi ja volüümi oli korralikult.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #4605
                                Re: "Yes" thread

                                Järgmine kord raise mitte complete bvb KJs:(
                                Last edited by KristjanLaas; 09.12.11, 11:37.

                                Comment

                                Working...