"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #316
    Re: "Yes" thread

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($26.14)
    UTG+1 ($4.00)
    MP1 ($27.74)
    Hero (MP2) ($21.14)
    MP3 ($4.00)
    CO ($4.16)
    BTN ($21.96)
    SB ($20.22)
    BB ($13.09)

    Pre-flop: ($0.30, 9 players) Hero is MP2 2 2
    3 folds, Hero bets $0.70, 3 folds, SB calls $0.60, BB calls $0.50.

    Flop: 2 2 T ($2.10, 3 players)
    SB bets $1.60, BB bets $3.20, Hero calls $3.20, SB folds

    Turn: 5 ($10.10, 2 players)
    BB bets $9.19, Hero calls $9.19.

    River: 3 ($28.48, 2 players)

    Final Pot: $28.48
    Hero shows: 2 2
    BB shows: 8 8

    Hero wins $27.06 ( won +$13.97 )
    SB lost -$2.30
    BB lost -$13.09

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #317
      Re: "Yes" thread

      [img width=393 height=299]http://img10.imageshack.us/img10/6574/allinevaz3.png[/img]

      in before "issand, see hemi all-in joon on nii m6tetu"

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #318
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas Codecci
        [img width=393 height=299]http://img10.imageshack.us/img10/6574/allinevaz3.png[/img]

        in before "issand, see hemi all-in joon on nii m6tetu"
        MIDAA :O
        mis aja jooksul ?

        nh graph cod !

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #319
          Re: "Yes" thread

          [img width=150 height=128]http://img15.imageshack.us/img15/6050/niinoluckyacecs0.th.jpg[/img]
          ja jätkame lammutamist PLO25s :P ;D


          nii, nüüd lõpetasin ära, eile kella 10.00st alates olen teinud +27 Buyini juurde ! 8) 8) 8)

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #320
            Re: "Yes" thread

            mul joonistas graafik kunagi munni :D

            Comment

            • leits

              #321
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas marguzz22
              mul joonistas graafik kunagi munni :D
              kui ta sul p ussy järgmine kord joonistab saad 25$ mult

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #322
                Re: "Yes" thread

                [img width=750 height=624]http://img26.imageshack.us/img26/6929/tutttttgw1.jpg[/img]



                showdowni jooned ja muud stuffid....


                leits....pm :D, läheb;D

                Comment

                • leits

                  #323
                  Re: "Yes" thread

                  see on mingi v2rdja pussy, no good

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #324
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas hotcocacola
                    [img width=150 height=128]http://img15.imageshack.us/img15/6050/niinoluckyacecs0.th.jpg[/img]
                    ja jätkame lammutamist PLO25s :P ;D


                    nii, nüüd lõpetasin ära, eile kella 10.00st alates olen teinud +27 Buyini juurde ! 8) 8) 8)
                    Peab ka veidi pappi taolisesse tuppa kandma. Kas swank või see. Swank tundub iseenesest ahvatlevam. ;D ;D ;D

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #325
                      Re: "Yes" thread

                      [img width=331 height=245]http://img516.imageshack.us/img516/7875/nice1koht1000gtdai3.png[/img]

                      [img width=750 height=535]http://img10.imageshack.us/img10/9968/nice1koht1000gtdsuurnc4.png[/img]


                      15$+1,5$ oli sisseost.
                      Mingi 65 osalejat.

                      Eile tegin ka sama turniiri, sain viimase rahalise koha, 8nda ning 50$.
                      HU oli ulme, alustasime even stackidega ja siiamaani nii head mängijat pole kohanud pacificus (enda vastas :P)

                      gg

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #326
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas hotcocacola
                        [img width=750 height=624]http://img26.imageshack.us/img26/6929/tutttttgw1.jpg[/img]



                        showdowni jooned ja muud stuffid....


                        leits....pm :D, läheb;D
                        irwwwwwwwwwwwww värdpussssy

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #327
                          Re: "Yes" thread

                          good score koola.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #328
                            Re: "Yes" thread

                            [img width=750 height=457]http://img3.imageshack.us/img3/6682/fuckyeahjl5.jpg[/img]



                            TRA KUI HEA MEEL. See oligi ainuke pokkeriga seotud asi, mida täna tegema pidin. Läkisn magama ka enne, et spets arvuti taga uni peale ei tuleks. Saab homme piletit jahtida. A selline tunne ongi vist oma A-gamei teha, sest vahepeal, kui pocket12344 (-andres- vist) hakkas mööda rebima, hakkas tuju ära vajuma, aga tra pole elu sees siis sisuliselt 18 euri üle nii õnnelik olnud, kuna homset oleks nagunii mänginud.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #329
                              Re: "Yes" thread

                              Hea töö!
                              Parak/õnneks mina see polnud :). Trios on screenname --andres--.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #330
                                Re: "Yes" thread

                                a, sry siis, sul nagu oli ka kuskil mingi 12344 lõpp, vb eksin ;D

                                Comment

                                Working...