"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #4156
    Re: "Yes" thread

    mp2-l double belly buster ju.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #4157
      Re: "Yes" thread

      Sain hea Omaha turniirivideo linti.
      Neid on nii vähe, et omaha turniirimängijatel ja niisama huvilistel on kindlasti huvitav vaadata.

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #4158
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas raunsz Vaata postitust
        mp2-l double belly buster ju.
        my bad jah.. siiski väga imelikult mängitud

        Comment

        • Kriminaal
          Bännitud
          • Apr 2011
          • 225

          #4159
          Re: "Yes" thread

          Sorry et veits offtopicut panen, aga õllejoomine mõjutab imo sitaks mängu . Ma ei võta teinekord suvel 30 kraadise ilmagagi ühte külma õlut, kui tean et varsti mängima minek. Oleneb inimesest, aga mulle lööb 2 õlut saki pähe küll ja teeb uimaseks jne :P

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #4160
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas Kriminaal Vaata postitust
            Sorry et veits offtopicut panen, aga õllejoomine mõjutab imo sitaks mängu . Ma ei võta teinekord suvel 30 kraadise ilmagagi ühte külma õlut, kui tean et varsti mängima minek. Oleneb inimesest, aga mulle lööb 2 õlut saki pähe küll ja teeb uimaseks jne :P
            Paari õllega mina näiteks mingit sakki ei tunne.. aga niikui pokkerit mängima hakata, siis otsuseid muutuvad ikkagi väga palju võrreldes kaine olekuga. Pole kunagi mingit suuremat grindi teinud auru all ega kavatse ka. Jook ja pokker käivad minu jaoks täiesti eraldi. Vist oma algusaegadel proovisin korra NL10 täiesti mudas peaga, suutsin kiiresti 5 minutiga poolteist BI ära kinkida, siis sain ise ka aru, et parem tuttu ära.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #4161
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas ristik Vaata postitust
              Paari õllega mina näiteks mingit sakki ei tunne.. aga niikui pokkerit mängima hakata, siis otsuseid muutuvad ikkagi väga palju võrreldes kaine olekuga. Pole kunagi mingit suuremat grindi teinud auru all ega kavatse ka. Jook ja pokker käivad minu jaoks täiesti eraldi. Vist oma algusaegadel proovisin korra NL10 täiesti mudas peaga, suutsin kiiresti 5 minutiga poolteist BI ära kinkida, siis sain ise ka aru, et parem tuttu ära.
              Aga laiv?

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #4162
                Re: "Yes" thread

                laiv ja alko on lahutamatu:D

                Comment

                • karookas
                  Jube Noob
                  • May 2010
                  • 126

                  #4163
                  Re: "Yes" thread

                  selline looseilt mängitud käsi 2 fishi vastu kes limbivad varakult sisse.

                  riveris vajutasin vale nuppu - foldi asemel vaikimisi ette antud minraise!

                  muidugi kui juba mängida siis oleks võinud preflop tõste suurem olla ,aga see selleks.

                  Juhtus siis selline asi:

                  Full Tilt Poker $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1300795
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  BTN: $3.48
                  SB: $3.69
                  BB: $9.44
                  UTG: $6.80
                  UTG+1: $3.59
                  Hero (MP1): $10.12
                  MP2: $10.00
                  CO: $3.85

                  Pre Flop: ($0.15) Hero is MP1 with 7 8
                  UTG calls $0.10, UTG+1 calls $0.10, Hero raises to $0.40, 5 folds, UTG calls $0.30, UTG+1 calls $0.30

                  Flop: ($1.35) 9 9 7 (3 players)
                  UTG checks, UTG+1 checks, Hero bets $0.80, UTG folds, UTG+1 calls $0.80

                  Turn: ($2.95) A (2 players)
                  UTG+1 checks, Hero checks

                  River: ($2.95) 3 (2 players)
                  UTG+1 bets $2, Hero raises to $4, UTG+1 folds

                  Final Pot: $6.95
                  Hero wins $6.49
                  (Rake: $0.46)


                  tal jäi callida miski 0.39 $
                  Last edited by karookas; 08.05.11, 17:25.

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #4164
                    Re: "Yes" thread

                    preflop kohutavalt mängitud imo. Kunagi ei tasu väikeste suited connectoritega isoleerida, kahe mängja vastu veel vähem.

                    EDIT: Tegemist veel shortidega ka, see teeb käe eriti koledaks.

                    Comment

                    • karookas
                      Jube Noob
                      • May 2010
                      • 126

                      #4165
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas ristik Vaata postitust
                      preflop kohutavalt mängitud imo. Kunagi ei tasu väikeste suited connectoritega isoleerida, kahe mängja vastu veel vähem.

                      EDIT: Tegemist veel shortidega ka, see teeb käe eriti koledaks.
                      polegi vist kunagi nii varajasest isonud kedagi sellise jamaga, aga arvan et CO BTN oleks ma raudselt isonud selliseid vastaseid selle käega!

                      Muidugi see on ka kõige alumine SC millega seda teeksin
                      Last edited by karookas; 08.05.11, 17:49.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #4166
                        Re: "Yes" thread

                        Asi on selles, et sellised käed mängivad multi-way deepilt oluliselt paremini ja isolatsiooniks ei ole mingisugust põhjust.

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #4167
                          Re: "Yes" thread

                          ühelgi positsioonil ära isoleeri fishe sellise suited connectoriga. Alles JTs+ tasub juba nuppe liigutama hakata seal.

                          Comment

                          • JaanusX
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 392

                            #4168
                            Re: "Yes" thread

                            Cake Poker No-Limit Hold'em, $4.00 BB (9 handed) - Cake-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            Button ($737)
                            Hero (SB) ($983)
                            BB ($180)
                            UTG ($102)
                            UTG+1 ($126)
                            MP1 ($402)
                            MP2 ($241)
                            MP3 ($293)
                            CO ($180)

                            Preflop: Hero is SB with Q, K
                            4 folds, MP3 calls $4, CO (poster) checks, 1 fold, Hero calls $2, BB bets $8, MP3 calls $4, CO (poster) calls $4, Hero calls $4

                            Flop: ($32) J, 2, 10 (4 players)
                            Hero checks, BB bets $32, 1 fold, CO calls $32, Hero calls $32

                            Turn: ($128) 9 (3 players)
                            Hero checks, BB bets $128, CO calls $128, Hero raises to $256, BB calls $0.12 (All-In), CO calls $0.12 (All-In)

                            River: ($512.36) 7 (3 players, 2 all-in)

                            Total pot: $512.36 | Rake: $0.36

                            Results:
                            Hero had Q, K (straight flush, King high).
                            BB had A, J (one pair, Jacks).
                            CO had 10, 9 (two pair, tens and nines).
                            Outcome: Hero won $512

                            Mäng on 4NL ja panused sentides! krdi raske on cake käsi konvertida

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #4169
                              Re: "Yes" thread

                              Tra läksin peale turnal tiltamist cashi mängima 0,5L rummi sees ja nüüd vaatan, et jäin 3bi plussi ja vaadates käsi olen isegi suht normilt mänginud, aga sittagi ei mäleta küll...

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #4170
                                Re: "Yes" thread

                                Viimasest 5st omaha turnast 4 FT ja 3 võitu...võiksin siis oma liistude juurde jääda 1 kord elus..

                                Comment

                                Working...