Re: "Yes" thread
Pärast nädal aega alla EV jooksmist,on tore üks päev EVd biitida! Edit: Õhtuse sessiga sain kuu plussi ja võib rahulikult jooma hakata!
Pärast nädal aega alla EV jooksmist,on tore üks päev EVd biitida! Edit: Õhtuse sessiga sain kuu plussi ja võib rahulikult jooma hakata!
A 
A

, 10
, 9
Comment