"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #3931
    Re: "Yes" thread

    wtf, nh!

    Comment

    • albinar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2010
      • 346

      #3932
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas -andres- Vaata postitust
      Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1224343
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      MP2: $237.10
      CO: $33.45
      BTN: $194.70
      SB: $100.00
      Hero (BB): $238.35
      UTG: $133.45
      UTG+1: $98.00
      UTG+2: $215.70
      MP1: $116.55

      Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with A T
      1 fold, UTG+1 raises to $2, UTG+2 calls $2, 3 folds, BTN calls $2, 1 fold, Hero calls $1

      Flop: ($8.50) 2 K J (4 players)
      Hero checks, UTG+1 checks, UTG+2 checks, BTN checks

      Turn: ($8.50) 9 (4 players)
      Hero checks, UTG+1 checks, UTG+2 checks, BTN checks

      River: ($8.50) Q (4 players)
      Hero bets $236.35 all in, UTG+1 folds, UTG+2 calls $213.70 all in, BTN folds

      Final Pot: $435.90
      Hero shows A T (a straight, Ace high)
      UTG+2 mucks Q Q
      Hero wins $432.90
      (Rake: $3.00)
      Mis see on standart et riveril AI läksid ?

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #3933
        Re: "Yes" thread

        Dont know, aga kui mõnel fishil T on, siis vahetevahel maksavad. Seekord läks siis veel paremini.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #3934
          Re: "Yes" thread

          Nh, indeed!
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #3935
            Re: "Yes" thread

            Minu jaoks tõsine YES!
            Mängin nagu tavaliselt 11 laual Fifty50, mängud umbes poole peal, kui nett ära läks.
            P*rse. Nüüd olen buy-in-idest ilma. Ühel laual olin suurelt liider, aga kokkuvõttes arvestasin vähemalt 80$ miinusega.
            Lõugan, helistan STV-sse, sõiman.
            20-30 minuti pärast tuli nett tagasi, 5 lauda veel kestsid ülishordina. Võitsin 2, kaotasin 3.
            Teen siis PT3 manual import ja wtf, see sess jäi PLUSSI.
            Lambad olid enamuses ise ennast auti mänginud. Kaotasingi ainult needsamad 3 mängu.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #3936
              Re: "Yes" thread



              Paari asja üle võib veits nuriseda ka, aga käte arvuga olen rahul näiteks.

              Comment

              • qjet
                Grinder
                • Apr 2009
                • 806

                #3937
                Re: "Yes" thread

                ma iga sess jääm rahuololematuks, aga sess tundub sul ilus,

                Comment

                • muhkLionu
                  Grinder
                  • Jan 2009
                  • 522

                  #3938
                  Re: "Yes" thread

                  Üks pidi ära tulema:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #3939
                    Re: "Yes" thread

                    congratz, super!

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #3940
                      Re: "Yes" thread

                      Nice.. olen vahest mänginud Sinuga samas lauas MTT'del.. :P

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #3941
                        Re: "Yes" thread

                        fkyeaa, tegin 4 RODi 4+0.4 turnat, ühes jooksin 888 vs 999, edasi JJ vs KK ja üks läks konkreetselt perse, aga no worries, panin ühe kinni ja 300 daala tuli, PEAB MEELDIMA POJAD, PEAB MEELDIMA!
                        Jõudsin FTsse veel eriti shortina ka, noolisin pm ainult plekki juurde ja juurde, siis chipleaderi vastu kobistasin siis kui 3 alles oli A2s vs QQ ära, ülejäänud läks lihtsalt hästi, feelin' good :)

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #3942
                          Re: "Yes" thread

                          Full Tilt Poker $11 + $0.50 Heads Up No Limit Hold'em Tournament - t20/t40 Blinds - 2 players - View hand 1230344
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          BB: t1655 41.38 BBs
                          Hero (BTN/SB): t1345 33.62 BBs

                          Pre Flop: (t60) Hero is BTN/SB with 2 A
                          Hero raises to t80, BB raises to t245, Hero calls t165

                          Flop: (t490) 3 3 9 (2 players)
                          BB bets t255, Hero calls t255

                          Turn: (t1000) Q (2 players)
                          BB bets t1155 all in, Hero requests TIME, Hero calls t845 all in

                          River: (t2690) 8 (2 players - 2 are all in)

                          Final Pot: t2690
                          BB shows 7 6 (a pair of Threes)
                          Hero shows 2 A (a pair of Threes)
                          Hero wins t2690

                          Comment

                          • bi0hazard
                            Vana Tegija
                            • Jul 2010
                            • 1342

                            #3943
                            Re: "Yes" thread

                            Aga mina sain täna NL50 rolli kokku ning lähen võtan shoti umbes poole tunni pärast :)
                            BRAG obv

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #3944
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                              Aga mina sain täna NL50 rolli kokku ning lähen võtan shoti umbes poole tunni pärast :)
                              BRAG obv
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by Relamz; 15.03.11, 18:36.

                              Comment

                              • J0kker
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 865

                                #3945
                                Re: "Yes" thread

                                Oi kui imelikult ma mängisin selle käe, aga samas sain max value:D:D

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...