"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #3841
    Re: "Yes" thread

    Antud informatsiooni juures calliks tõesti TP ja ülepaariga vast .

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #3842
      Re: "Yes" thread

      Ok, Matsiga on asjad selged, aga millega sina, mahe, mängu ajal tegeled, et 200bb misclicke toodad? Cassava on 888 tuba? Tuleks ka sinna kus on vennad kes AJo diibina shove callivad, sest FT ajab täitsa masendusse. Igal pool on ainult punased või oranžid ees, need siis nitid või TAG-id, no nahhui ma sinna ronin, ei mingit isu mängida. Nutt ja hala :D

      Comment

      • kaval-ants
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 191

        #3843
        Re: "Yes" thread

        enne, kui flop jõuti avada, saatsin oma misclicki tõttu kõik *****. Aga siis avati flop.....

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #3844
          Re: "Yes" thread

          Ah ära aja, 3bb pärast saatsid kõik *****. See oleks juba hullem kui india filmis :D

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #3845
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            india filmis :D

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #3846
              Re: "Yes" thread

              Särjesöödik, sa ple õigeid filme näindki

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #3847
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Särjesöödik, sa ple õigeid filme näindki
                http://www.youtube.com/watch?v=yysbb...layer_embedded
                Tra ma seda vaatanud juba mitmeid kordi sa vana kiluõgard,

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #3848
                  Re: "Yes" thread

                  Ooda väike kilupoju, milles me üldse vaidleme?

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #3849
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    Ooda väike kilupoju, milles me üldse vaidleme?
                    Ei vaidlegi, niisama leveldame ja teeme poste omale :)

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #3850
                      Re: "Yes" thread

                      Oh, prs, nagu välismaalased ütlevad ich fo siht...pole ammu näind...sa tartus kokkutulekul käisid?

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #3851
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        sa tartus kokkutulekul käisid?
                        Japp

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #3852
                          Re: "Yes" thread

                          Tudengidatel sain paariliseks pmst pinginaabri koolis. Tõenäosus umbes 0,73%.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #3853
                            Re: "Yes" thread

                            Yesss. Eile oli -400$ sess ning tilti nagu ei olnudki. Elu parim siis. :) Vaim on tugev

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #3854
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                              Yesss. Eile oli -400$ sess ning tilti nagu ei olnudki. Elu parim siis. :) Vaim on tugev
                              Mega hea tunne kui tead, et kõik mängisid õigesti, rolli on, tilti pole ja midagi ei lõhu. Esimest korda selline asi oli, siis mõtlesin, et mäng on minu jaoks mindseti mõistes uuel levelil. :)
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #3855
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                                Mega hea tunne kui tead, et kõik mängisid õigesti, rolli on, tilti pole ja midagi ei lõhu. Esimest korda selline asi oli, siis mõtlesin, et mäng on minu jaoks mindseti mõistes uuel levelil. :)
                                Lmao,täpselt sama siin.Kunagi ammu oli NL25-s jõhkralt hea sess nagu ja siis oli siuke tunne,et kõik läheb nagu muuseas ja sujuvalt ning vooluga kaasa ja nii peabki olema :D:D.
                                Ma mäletan,et ma tegin veel oma graafikust tolle päeva omast pilti vist ja panin pildi nimeks "pokerfiguredout" :D:D

                                Comment

                                Working...