"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #3406
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Mul oli triobetis ükskord jõuluvana nl10 lauas. Mingi tunni ajaga jättis lauda 170 euri, koguaeg tegi rebuysid. Ta ei foldinud kordagi, isegi postflop mitte. Ise sain talt mingi 30-40 euri vist. Mul on sellest 30 mintsane tummfilm ka, aga ma ei tea, kas oleks huvilisi, et see üles lükata.?
    DO IT!

    endal oli ka trios eile selline vana, sain 3bi-ni:)

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #3407
      Re: "Yes" thread

      Sain NL5s ühe tüübi käest 20BI :)

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #3408
        Re: "Yes" thread

        reaalne Yes river
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3409
          Re: "Yes" thread

          kaotasin 100 asemel 1'e .. yes

          Comment

          • Makuz
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 214

            #3410
            Re: "Yes" thread

            pulli pärast võtsin täna kaks PLO2 lauda lahti,muidu mängin ainult holdemi, istusin 1daalaga sisse mõlemasse ja tunniga suutsin 30$ kasumisse jääda. YES

            Comment

            • macroTilt
              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
              • May 2010
              • 629

              #3411
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
              reaalne Yes river
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              hahaha, nii ilus.
              mina olen mitmel korral m6elnud, et kui t66taks Starsis, siis kus osakonnas mulle endale k6ige rohkem t66d teha meeldiks. ja paris aus vastus oleks, et too "hand/setup/adrenalin" designer oleks midagi mulle. tarvi, kui loed, siis tea, et koha vabanedes v6id mulle pakkuda

              Comment

              • Arcticman
                FPP Pro
                • Apr 2009
                • 208

                #3412
                Re: "Yes" thread

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                heater.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #3413
                  Re: "Yes" thread

                  tänane DoN, 16/21

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Cremer
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 214

                    #3414
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                    hahaha, nii ilus.
                    mina olen mitmel korral m6elnud, et kui t66taks Starsis, siis kus osakonnas mulle endale k6ige rohkem t66d teha meeldiks. ja paris aus vastus oleks, et too "hand/setup/adrenalin" designer oleks midagi mulle. tarvi, kui loed, siis tea, et koha vabanedes v6id mulle pakkuda
                    haha :) ja mulle pane siis most disappointing rivers departmenti designer koht kinni :)

                    very nice resuckout :)

                    Comment

                    • EGERT
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1042

                      #3415
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                      reaalne Yes river
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Irv, best hand won :D

                      Postita Games are dead teemasse ka. Vend stäkib end palja tripsiga ära

                      Comment

                      • macroTilt
                        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                        • May 2010
                        • 629

                        #3416
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                        tänane DoN, 16/21

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        vaga solid tulemus!
                        ise lasin pea, et sama edukalt.
                        alustasin tana oma challengiga ja hetkel seis 5 mangu tehtud ja 4 v6itu.
                        kasum 14$. solid game tundub, raha tuleb lihtsalt. ja mangud on kindlasti raskemaks lainud. kui 3 esimest katt folditi BBle tekkis hirm , et surnud ring. mingil hetkel s6idab aga vendadel katus ara (blinded 75/160 ja 100/200). selle leaki abil saab endiselt v6ita imo. no eks paistab, sest 5 mangu ole pisike sample ka.
                        kusjuures too mang mille kaotasin oli suur bad beat. mina raise AA, regular pushib all in. aarmiselt vale push oli temalt, sest tema stack oli rohkem kui hea, et 7kesi olles edasipaas endale sebida.
                        well, tal oli QQ ja tuli kolmas tibi ka lauda.
                        Last edited by macroTilt; 19.08.10, 20:44.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #3417
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                          Irv, best hand won :D

                          Postita Games are dead teemasse ka. Vend stäkib end palja tripsiga ära

                          Q high fd oli ka. samas hero repibki siin tegelikult ju ässasid.

                          Comment

                          • Madis_89
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 841

                            #3418
                            Re: "Yes" thread

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Nl10's ka great sess üle pika aja.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3419
                              Re: "Yes" thread

                              jess .. j2in öösel haige jooomisega plussi, mida veel tahta elult

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #3420
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                jess .. j2in öösel haige jooomisega plussi, mida veel tahta elult
                                Veel juua?

                                Comment

                                Working...