"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #3286
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Ma näen ainult break even rakemasinat. :D
    ega plussi saada pole lihtne...luba mulle mu üürike kuulsushetk

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #3287
      Re: "Yes" thread

      Big blindides ei loe, muidu lähen kaotan NL100 ühe BI ja siis teenin NL2 49 BI kasumit, plussis ikka pole, nii et graafik ei kvalifitseeru. :D :D

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #3288
        Re: "Yes" thread

        OK ise tahtsite. Tegelt pärisrahas näebki graafik parem välja, pole kordagi plussis see aasta enne tänast

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #3289
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
          OK ise tahtsite. Tegelt pärisrahas näebki graafik parem välja, pole kordagi plussis see aasta enne tänast

          Valgus hakkas tunneli lõpust paistma.
          Gg,keep it up.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #3290
            Re: "Yes" thread

            mis 33k käe peal mängus muutus?

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #3291
              Re: "Yes" thread

              swong sai läbi ilmselt, sest langus algas juba eelmise aasta lõpuga. kuna volüüm on mul ikka äärmiselt väike ( no mis ta tuleb siis, ca 10k kätt kuus), siis kestis ka downer ajaliselt päris kaua.

              lisaks muidugi lõpetasin igasugused eksperimenteerimised ära, näituseks nl100 shortstackimine, 6max ja muud mängud. Lasin vaikselt edasi oma nl25 starsis ja nl50 ongames. olen neid asju aegade algusest biitinud ja nagu näha, siis biidin endiselt ka peale selle aasta 33k kätt :D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #3292
                Re: "Yes" thread

                ai tarmo....järgmine kord kui ma sind olys näen, siis sa saad SSimise eest vastu pead :D:D

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #3293
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  ai tarmo....järgmine kord kui ma sind olys näen, siis sa saad SSimise eest vastu pead :D:D
                  viska colat näkku küsi sooja kah müüjalt

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #3294
                    Re: "Yes" thread

                    Hea, kui hitid dongi vastu midagi.

                    Full Tilt Poker $200.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 803276
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    BTN: $237.35
                    SB: $232.70
                    BB: $240.00
                    Hero (UTG): $200.00
                    UTG+1: $138.00
                    MP: $203.00
                    CO: $284.40

                    Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG with K A
                    Hero raises to $6, 3 folds, BTN calls $6, 2 folds

                    Flop: ($15.00) J T Q (2 players)
                    Hero bets $8.00, BTN calls $8

                    Turn: ($31.00) 7 (2 players)
                    Hero bets $18.00, BTN raises to $223.35, Hero calls $168 all in

                    River: ($403.00) T (2 players - 1 is all in)

                    Final Pot: $403.00
                    BTN shows 8 K
                    Hero shows K A
                    Hero wins $400.00
                    (Rake: $3.00)

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #3295
                      Re: "Yes" thread

                      juba nl200....liiga suurt ampsu ei võta?

                      Comment

                      • heido24
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 402

                        #3296
                        Re: "Yes" thread

                        Juhuuuu---leitsak on möödas :) 2ike ja myristamine ja vihm :)

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #3297
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                          juba nl200....liiga suurt ampsu ei võta?
                          Fishid on igal pool ühesugused. Kui on head lauad, siis ei ole vahet imo

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #3298
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                            mis 33k käe peal mängus muutus?
                            Leidis FOLD nupu üles vb :)

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #3299
                              Re: "Yes" thread

                              7k kätt, -10BI ja tilti pole. Ty T.Angelo

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #3300
                                Re: "Yes" thread

                                vend tuli ukraina meistriks ja venemaal teiseks.
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...