Re: "Yes" thread
miks sa otsa ei pane ? Hero calls 1$...no ma ei tea, ma raiuks perfect poti seal. Sul teh-nuts käes
Algselt postitas jrgn hell
Vaata postitust
miks sa otsa ei pane ? Hero calls 1$...no ma ei tea, ma raiuks perfect poti seal. Sul teh-nuts käes
TC
K
Q
3
K
K
5
, Q
, Q
, Q

Hea tulemus siis :)
Comment