Re: "Yes" thread
Suht hiljuti olid julm nit unibeti nl10-s, tegime sõbraga omal ajal ikka nalja, et kui jarlop tõstab siis me insta foldime sec nutsi...tra ma ei saa aru kuda sa niimoodi ownid nüüd :) Respect!
Algselt postitas jarlop
Vaata postitust



)
Comment