"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #2251
    Re: "Yes" thread

    die

    väga ilus

    Comment

    • bauss
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #2252
      Re: "Yes" thread

      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop | saw showdown

      CO ($13.93)
      Button ($5)
      SB ($10)
      Hero (BB) ($5)
      UTG ($5.23)
      MP ($6.86)

      Preflop: Hero is BB with 8, 10
      UTG calls $0.05, MP calls $0.05, 3 folds, Hero checks

      Flop: ($0.17) 7, 10, Q (3 players)
      Hero checks, UTG checks, MP checks

      Turn: ($0.17) A (3 players)
      Hero checks, UTG checks, MP checks

      River: ($0.17) J (3 players)
      Hero bets $4.95 (All-In), UTG calls $4.95, MP calls $4.95

      Total pot: $15.02 | Rake: $0.75

      Results:
      Hero had 8, 10 (flush, Ace high).
      UTG mucked K, 4 (straight, Ace high).
      MP mucked K, 8 (straight, Ace high).
      Outcome: Hero won $14.27

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #2253
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas rynno
        selle kuu graafik, kuu algul hakkasin nl100 mängima, pole mitte paha hiiteripoiss

        super bueno graafik. päris kiire areng sul

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #2254
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas rynno
          selle kuu graafik, kuu algul hakkasin nl100 mängima, pole mitte paha hiiteripoiss
          väga kena, mis nimega mängid?

          Comment

          • tdx
            Grinder
            • Oct 2008
            • 768

            #2255
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas rynno
            selle kuu graafik, kuu algul hakkasin nl100 mängima, pole mitte paha hiiteripoiss
            V.nice, regid ei ole vist jõudnud veel adjustida

            Comment

            • rynno
              Grinder
              • Feb 2009
              • 511

              #2256
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas Fortune
              väga kena, mis nimega mängid?
              rynsor420

              Algselt postitas tdx
              V.nice, regid ei ole vist jõudnud veel adjustida
              yldjuhul yritan mängida ainult donkidega ning table selectin suht korralikult+ mul suht suur donklist, kyll nl200 saab regidega madistada kyll
              ega seal eriti regide suhtes vahet pole , suht samad näod ning tase, mis nl50 ki

              Comment

              • algajaproff
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 26

                #2257
                Re: "Yes" thread



                Olin just UTG+1 mängijale kaotanud head's up'is 3 sisseostu ja siis ta mingi hetk läks tilti ning kaotas enamuse oma rahast teistele mängijatele. Õnneks tuli ta siin mulle vastu ja aitas mul oma nupud sisse saada ning mu käsi pidas ka lõpuni vastu.

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #2258
                  Re: "Yes" thread

                  kui kymme päeva jooksed alla EV siis ükspäev saad niimoodi jooksmist nautida :D

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #2259
                    Re: "Yes" thread

                    Pole ammu saanud midagi siia panna. Neli viimast sessi

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #2260
                      Re: "Yes" thread

                      wow, vn :)

                      Comment

                      • marxiku
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 471

                        #2261
                        Re: "Yes" thread

                        asdjasdjvjsdsadpsadv sdpapüjsdv jpüj püj
                        et teid luck maha jätaksj fajdfgjadfgdfgjadfdfjgadf

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #2262
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas marxiku
                          asdjasdjvjsdsadpsadv sdpapüjsdv jpüj püj
                          et teid luck maha jätaksj fajdfgjadfgdfgjadfdfjgadf
                          Sulle ka sama head soovid!

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #2263
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas Vapsik
                            Sulle ka sama head soovid!
                            Tundub, et teda on juba jätnud.

                            Comment

                            • groams
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 683

                              #2264
                              Re: "Yes" thread



                              Jess ma olen olnud sept - nov lõikes võitev mängija.

                              Comment

                              • EestiMats
                                Grinder
                                • Jul 2009
                                • 625

                                #2265
                                Re: "Yes" thread

                                Mind õnnistas hommikul hiiter !
                                1k käega 5 BI NL10 6maxis.
                                EV pidas.. täitsa lõpp värk

                                Comment

                                Working...