"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #1891
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas Karikakar
    Magus? ;D
    ja mitte vähe

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #1892
      Re: "Yes" thread

      käisin mäkis ja sain big mac einega kaasa tasuta coca-cola klaasi (liblikas on ka peal)

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #1893
        Re: "Yes" thread

        ostsin eila poole hinnaga snikersit

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #1894
          Re: "Yes" thread

          sain eile õlut 5.90 + 1(taara)
          kohe mitu tükki ostsin
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1895
            Re: &quot;Yes&quot; thread

            Taasühinemised on alati mu lemmikud olnud!

            Popstaar Geri Haliwell jahmatas Spice Girlsi fänne sellega, et ütles kogemata välja, et ansambel plaanib teist korda taasühineda.

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #1896
              Re: &quot;Yes&quot; thread

              käisin nädalavahetusel iiri pulmas. omfg kus inimesed oskavad pidutseda.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #1897
                Re: &quot;Yes&quot; thread

                Peab meeldima, EV joon muidugi liikus allllla. Seti floppas siis raibe.

                No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                saw flop | saw showdown

                Button ($25)
                SB ($25)
                BB ($23.85)
                UTG ($25)
                Hero (UTG+1) ($50.25)
                MP1 ($27.55)
                MP2 ($29.85)
                CO ($41.80)

                Preflop: Hero is UTG+1 with A, A
                1 fold, Hero bets $1, 1 fold, MP2 raises $3, 1 fold, Button calls $3, 1 fold, BB calls $2.75, Hero raises $11, MP2 calls $9, 2 folds

                Flop: ($30.10) 4, Q, 8 (2 players)
                Hero bets $19.50, MP2 calls $17.85 (All-In)

                Turn: ($65.80) A (2 players, 1 all-in)

                River: ($65.80) 9 (2 players, 1 all-in)

                Total pot: $65.80

                Results:
                Hero had A, A (three of a kind, Aces).
                MP2 didn't show
                Outcome: Hero won $64.45

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #1898
                  Re: &quot;Yes&quot; thread

                  Ässadega võitmine peab meeldima 8)

                  Täna oli üks megaspewdonk lauas... http://www.pokerhand.org/?4718014

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #1899
                    Re: &quot;Yes&quot; thread

                    +2GB RAM must like :D

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #1900
                      Re: &quot;Yes&quot; thread

                      LÕPUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUKS

                      Käisin eile STV kontoris karjumas miks pole ikka tuldud paketi vahetama(mingi uus kaabel oli vaja vedada) pidid juba 7.sept või enne tulema ja täna hommikul helistasid, et on kohal ;D. Lõpuks on inimlik interneti ühendus ruuter.ee - 11.9 Mbit/sec finalllllllyyyyyyyy.

                      What - 73.3 Mbit/sec lühike test on seal küll bugine.

                      Comment

                      • daljoh
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1032

                        #1901
                        Re: &quot;Yes&quot; thread

                        pidid mingi uue paketi võtma?

                        mulle käidi ka pinda sealt, kuna mul nende tv mini pakett. Et võtke ja võtke. Mul hetkel majanet ja sellega väga rahul....kiire ja mingit muret ei ole....
                        Vahepeal kadus pidevalt nett ära, siis kutsusin tüübid kohale. 10min oli tehnik ukse taga ja uuris mis värk on...lõpuks tuli välja et wifi ruuter pekkis. Raha selle 0,5h töö eest ei võetud. Öeldi et ruuteri saab neilt osta (nüüd ruuter töötab laitmatult)

                        Starmanis mingi 3ik pakett mida reklaamitakse on suht petukas :D
                        Mis värk - 18MB/sec esimesed 100mb allalaadimist. Muidu on ikka mingi 6MB alla. Küsisin et mis värk see on, öeldi et see 100MB on nt see kui teed browseri lahti ja siis see esimese laadimise kiirus on suurem....filmi tõmbad ikka oma 6MBga

                        sry läks offtopicuks

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #1902
                          Re: &quot;Yes&quot; thread

                          Uues korteris WORLD WIDE WEEEEEEEEBBB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YES.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #1903
                            Re: &quot;Yes&quot; thread

                            Algselt postitas daljoh
                            pidid mingi uue paketi võtma?

                            mulle käidi ka pinda sealt, kuna mul nende tv mini pakett. Et võtke ja võtke. Mul hetkel majanet ja sellega väga rahul....kiire ja mingit muret ei ole....
                            Vahepeal kadus pidevalt nett ära, siis kutsusin tüübid kohale. 10min oli tehnik ukse taga ja uuris mis värk on...lõpuks tuli välja et wifi ruuter pekkis. Raha selle 0,5h töö eest ei võetud. Öeldi et ruuteri saab neilt osta (nüüd ruuter töötab laitmatult)

                            Starmanis mingi 3ik pakett mida reklaamitakse on suht petukas :D
                            Mis värk - 18MB/sec esimesed 100mb allalaadimist. Muidu on ikka mingi 6MB alla. Küsisin et mis värk see on, öeldi et see 100MB on nt see kui teed browseri lahti ja siis see esimese laadimise kiirus on suurem....filmi tõmbad ikka oma 6MBga

                            sry läks offtopicuks
                            Mu arvates küll mingit vahet ei ole kas tirid filmi 30 min, 40m, või 1h. Paned kohvi käima, teed sigareti ja võileiva. Kui kohv otsas on film ka kohal nii või teisiti. Mu arvates on 4m nett juba täitsa ok. STV kasuks muidugi räägib see, et neil üleslaadimise kiirused kiudoptilise kaabliga netis on kordades kiirem kui konkurentidel.

                            Comment

                            • PokerDevil
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1177

                              #1904
                              Re: &quot;Yes&quot; thread

                              Algselt postitas andu_andu
                              Uues korteris WORLD WIDE WEEEEEEEEBBB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YES.
                              Gratz, setup grindimiseks üleval?

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #1905
                                Re: &quot;Yes&quot; thread

                                Algselt postitas PokerDevil
                                Gratz, setup grindimiseks üleval?
                                setup veel valmimisel

                                Comment

                                Working...