"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1741
    Re: "Yes" thread

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #1742
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas hotcocacola
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Ma just kusagilt raamatust lugesin, et avg. grinder ei saa elus ühtegi korda Royal Flushi. Sa oled siis above average ilmselt :)

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #1743
        Re: "Yes" thread

        Eem, see fakt on küll vale, iga mingi ~300k tagant peaks üks tulema. Umbes sellises suuruses arv oli.

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #1744
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas -andres-
          Eem, see fakt on küll vale, iga mingi ~300k tagant peaks üks tulema. Umbes sellises suuruses arv oli.
          Royal tuleb siis kui royal tahab tulla. Math is idiotic.

          Comment

          • k1ly
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 205

            #1745
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas TaaviK
            No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            MP ($492.09)
            CO ($200)
            Hero (Button) ($639.85)
            SB ($333)
            BB ($391.70)
            UTG ($200)

            Preflop: Hero is Button with J, 10
            1 fold, MP calls $2, CO bets $9, Hero calls $9, 1 fold, BB raises $35, 2 folds, Hero calls $26

            Flop: ($82) 3, 7, 5 (2 players)
            BB bets $39, Hero calls $39

            Turn: ($160) 8 (2 players)
            BB checks, Hero bets $110, BB raises $317.70 (All-In), Hero calls $207.70

            River: ($795.40) 6 (2 players, 1 all-in)

            Total pot: $795.40

            Results:
            Hero had J, 10 (flush, Jack high).
            BB had J, J (one pair, Jacks).
            Outcome: Hero won $791.40

            Olin preflop just kaks kena potti maha võtnud samas lauas ja läksin veidi ekstaasi oma JTs käest. Villaini deep stäck nägi nii isuäratav välja.
            Aga nüüd küsimus asjatundjatele: mida arvate minu turni betist? Selle 110$ga ühtlasi commitin ennast ära. Palju oleks otstarbekas turnis suruda? Allini kohe panna on vist veidi palju?


            Turni commitimine ei ole väga hea , eriti antud stackidega . Overpairi vastu oled seal päris korralikult taga ning mõtleva mängija käest saad tihti turnis check/raise , check/calli . Flopi cbet tema poolt muidugi ei näita , et vastane midagi erilist on aga nii vähese info põhjal ei hakka teda kommenteerima. Stabides viskab ta ära oma AQ AK , mille ta viskaks ära ka riveril kui stabida . Ma näen siin rohkem käsi check / raise või callimas kui foldimas.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1746
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas PokerDevil
              Royal tuleb siis kui royal tahab tulla. Math is idiotic.
              Algselt postitas -andres-
              Eem, see fakt on küll vale, iga mingi ~300k tagant peaks üks tulema. Umbes sellises suuruses arv oli.
              Algselt postitas tolmuahv
              Ma just kusagilt raamatust lugesin, et avg. grinder ei saa elus ühtegi korda Royal Flushi. Sa oled siis above average ilmselt :)

              heheheeee huvitav ;D
              einoh, tegelt oli see mullegi üllatuseks.
              pole niiiiiiiiiiiii faken ammu holdemis royalit saanud.
              samuti oli see vist minu esimene royal minu uuel limiidil, nl100s :)

              btw, kas HEMist saab vaadata kuskilt, kas ja kui palju on royalit (mõnda teist kätt) tulnud vms ?

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #1747
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas hotcocacola

                btw, kas HEMist saab vaadata kuskilt, kas ja kui palju on royalit (mõnda teist kätt) tulnud vms ?
                Reports -> Hands at showdown

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #1748
                  Re: "Yes" thread

                  Ma olen saanud vähemlat 4 royalit... Järelikult mingid 4 suvalist Aadut ei saa elu sees :D ?

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1749
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas Svenza
                    Ma olen saanud vähemlat 4 royalit... Järelikult mingid 4 suvalist Aadut ei saa elu sees :D ?
                    täpselt nii ;D



                    hõõmmm....kuna olen trackinud käsi alates juuni algusest, siis andmebaas on 100 000+ kätt. Hetkel näitab, et olen saanud 1 royali (2 kaardiga) ja 2 straight flushi (ühe kaardiga mõlemad)

                    Comment

                    • vinney
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 473

                      #1750
                      Re: "Yes" thread

                      ma olen oma ~200k käe jooksul 2x royalf saand

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #1751
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas vinney
                        ma olen oma ~200k käe jooksul 2x royalf saand
                        upswing obv

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1752
                          Re: "Yes" thread

                          Ma olen vist saanud 3 tükki ja kõik on olnud ühe kaardiga Triobetis ;D
                          Üx päev oli Full tiltis kah, see oli siis vist neljas, JJ'iga lendas väga palju ilusaid ärtusi lauale ja mul oli Ärtu Jack :)

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #1753
                            Re: "Yes" thread

                            NIKOBALBOA: can you be more lucky

                            Turner: thats maximum

                            NIKOBALBOA: divk
                            NIKOBALBOA: sick
                            NIKOBALBOA: why dont you raise preflopp?
                            NIKOBALBOA: you are allways so aggressive other times


                            lucky all on seda mõeldud et PreFlop callisin TT-ga teda positsioonis ja hittisin seti ja ta J high boardil QQ-ga mu kinni maksis miski 350€ potis, aga mulle meeldis ta vingumine

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #1754
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas ESTPatrick
                              NIKOBALBOA: can you be more lucky

                              Turner: thats maximum

                              NIKOBALBOA: divk
                              NIKOBALBOA: sick
                              NIKOBALBOA: why dont you raise preflopp?
                              NIKOBALBOA: you are allways so aggressive other times


                              lucky all on seda mõeldud et PreFlop callisin TT-ga teda positsioonis ja hittisin seti ja ta J high boardil QQ-ga mu kinni maksis miski 350 potis, aga mulle meeldis ta vingumine
                              kus kohas mängid?

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #1755
                                Re: "Yes" thread

                                UvsPoker

                                Comment

                                Working...