Re: "Yes" thread
noo, mina oleks püksid täis teinud seal ja foldinud.
aga sellepärast ma ei mängi ilmselt ka nl200 :)
Algselt postitas Rigged
aga sellepärast ma ei mängi ilmselt ka nl200 :)
TC
, 5
, 10
Comment