Re: "Yes" thread
Just lõppes +5BIne sess, mõnus 8)
Enne alustamist mõtlesin, et davai teen kella 5ni, siis panen lauad kinni. Äkitselt tuli selline hiiter, et ise ka ei usu.
Mõtlesin siis, et peab ikka niikaua mängima kuni lõpuks kaardijooks otsa saab, aga täpselt kell 17:00 freezis stars kokku.
Sain aru - selge märk et lauad peab kinni lükkama
Just lõppes +5BIne sess, mõnus 8)
Enne alustamist mõtlesin, et davai teen kella 5ni, siis panen lauad kinni. Äkitselt tuli selline hiiter, et ise ka ei usu.
Mõtlesin siis, et peab ikka niikaua mängima kuni lõpuks kaardijooks otsa saab, aga täpselt kell 17:00 freezis stars kokku.
Sain aru - selge märk et lauad peab kinni lükkama
, Q
, K
(one pair, Kings).
TC

A
8
($1.35, 3 players)
Comment