Re: Turniir
Tegelikult olen ma sellel teemal juba kellegagi vaielnud kunagi. Mina valiks sellise positsiooni, kus saab võimalikult palju vastaseid mängu kaasa ja sellise lehe, kus on kõige suurema tõenäosusega elus kaardid.
Tegelikult olen ma sellel teemal juba kellegagi vaielnud kunagi. Mina valiks sellise positsiooni, kus saab võimalikult palju vastaseid mängu kaasa ja sellise lehe, kus on kõige suurema tõenäosusega elus kaardid.

Comment