SHARKSCOPE HUD ei toota!!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    SHARKSCOPE HUD ei toota!!!

    votsin kuu aega sh hud. Aga ta ei toota pokerstars.ee-ga
    Kellegil kogemusi?
  • kympa
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 110

    #2
    Re: SHARKSCOPE HUD ei toota!!!

    starsis on see asi minuteada keelatud

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #3
      Re: SHARKSCOPE HUD ei toota!!!

      see ei puutu asjasse. pmst .ee softiga veel ei tööta mõned abiprogrammid. tõmbasin endale 'pokeredge' trial, seal oli ka valikus ".com", ".it" ja ".fr".
      ".ee"-ga tööle ei hakanud.

      Comment

      Working...