Vajan abi DNS-iga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • B3ckha
    Julm Donk
    • Apr 2009
    • 84

    #1

    Vajan abi DNS-iga

    Tere,

    Olen DNS-i vähemalt kümnel arvutil muutnud, et saaks mängida.
    Nüüd toodi mulle arvut ja ma ei suuda sellega hakkama saada. Tähendab hakkama sain, aga minnes www.fulltiltpoker.com viskab mulle Maksu- ja Tolliameti lehe ette.

    Tegin kõik 100% õigesti ning ka sõbrad vaatasid selle üle.
    Ehk on siin mõni arvuti geenius, kes oskab mind juhendada õigele teele?

    Aitäh!

    Seotud teemad:
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #2
    Re: Vajan abi DNS-iga

    pane screenshot sellest kohast, kus sa dnsi muutsid
    siis oskan äkki aidata sind :)

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #3
      Re: Vajan abi DNS-iga

      Teise brauseriga oled proovinud?

      Comment

      • H2O
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 362

        #4
        Re: Vajan abi DNS-iga

        Panid ikka

        8.8.8.8
        8.8.4.4

        Ja seejärel sulgesid kõik lehed ja avasid uuesti?

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #5
          Re: Vajan abi DNS-iga

          kui kasutad firefoxi siis tools- options - advanced- network - connectionite alt võta settings ja use system proxy settings.

          Kui ie või mingi teine, siis lihtsalt otsi brauseri optionitest, et mitte ei detectiks ise vaid kasutaks sinu ette antud settinguid (dns-i)
          Last edited by k2snakalle; 07.11.10, 05:51.

          Comment

          • olavike
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1269

            #6
            Re: Vajan abi DNS-iga

            Juhendid on siin: http://www.unibetblogs.com/unibetdns/
            Ilusasti eestikeelsed ja suurte värviliste piltidega.
            Eksimisvõimalused puuduvad.

            Comment

            • pwndre
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 214

              #7
              Re: Vajan abi DNS-iga

              Algselt postitas olavike Vaata postitust
              Juhendid on siin: http://www.unibetblogs.com/unibetdns/
              Ilusasti eestikeelsed ja suurte värviliste piltidega.
              Eksimisvõimalused puuduvad.

              Palun loe ennem kui postitad, Poiss on kümnel erineval arvutil muutnud DNSi ja alati hakkama saanud, seekord milleski muus viga :)

              Comment

              • pwndre
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 214

                #8
                Re: Vajan abi DNS-iga

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                kui kasutad firefoxi siis tools- options - advanced- network - connectionite alt võta settings ja use system proxy settings.

                Kui ie või mingi teine, siis lihtsalt otsi brauseri optionitest, et mitte ei detectiks ise vaid kasutaks sinu ette antud settinguid (dns-i)
                +1

                Arvuti ei muutnud millegi pärast DNSi, ise ei tulnud selle peale et brauseris võib olla see koht mis ei kasuta systemi dnsi

                Comment

                • B3ckha
                  Julm Donk
                  • Apr 2009
                  • 84

                  #9
                  Re: Vajan abi DNS-iga

                  k2snakalle ma armastan Sind, aitäh kõigile :):)

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #10
                    Re: Vajan abi DNS-iga

                    Muide www.hidemyass.com toimib kah, kui näiteka vaja ainult korraks minna, et softi alla tõmmata.

                    Comment

                    • blom
                      Julm Donk
                      • May 2010
                      • 52

                      #11
                      Re: Vajan abi DNS-iga

                      Algselt postitas B3ckha Vaata postitust
                      Tere,

                      Olen DNS-i vähemalt kümnel arvutil muutnud, et saaks mängida.
                      Nüüd toodi mulle arvut ja ma ei suuda sellega hakkama saada. Tähendab hakkama sain, aga minnes www.fulltiltpoker.com viskab mulle Maksu- ja Tolliameti lehe ette.

                      Tegin kõik 100% õigesti ning ka sõbrad vaatasid selle üle.
                      Ehk on siin mõni arvuti geenius, kes oskab mind juhendada õigele teele?

                      Aitäh!
                      Hmmm... äkki istud sisevõrgus kellegi proxy all või on ruuteris viga, veel tasub chekkida tulemüüri
                      Ma kinnitan et ftp toimib kui dns muudetud
                      Last edited by blom; 12.11.10, 21:59.

                      Comment

                      Working...