Mõned küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #31
    Re: Mõned küsimused

    Poole aastaga sain basicu selgeks ja biitisin kohe algusest peale NL2 (lol). Edasine areng on olnud vaevalisem. Praegu 2 aastat mänginud ja NL2 to NL100 võitvaks, aga bumhunting mängijaks.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #32
      Re: Mõned küsimused

      sama siin.. ca kolm nädalat võttis aega, et see foorum ja igasugu teooriatopicud 2008 aasta lõpus läbi lugeda.. kolm päeva läks NL4s madistades aega et HEM ära installida ja enda jaoks mugavaks seadistada.. NL4-NL10 biitisin korraliku winratega, edasi on areng aeglasem olnud, peamiselt vist laiskuse tõttu.. kahe aastaga NL4-NL100, saan enamvähem hakkama..

      Comment

      • phg2
        Räme Fish
        • Nov 2010
        • 12

        #33
        Re: Mõned küsimused

        niih sain paika selle asja :)
        tänud

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #34
          Re: Mõned küsimused

          Väga hull on, kui freerollides liiga pikalt aega veeta. See lööb mindseti nii haigelt sassi, et päris pokkerit on raske selgeks saada.
          "ta callis flopi ja shoves turni, järelikult tal pole midagi ja tahab mind potist välja saada".

          Comment

          Working...