Re: Mõned küsimused
Poole aastaga sain basicu selgeks ja biitisin kohe algusest peale NL2 (lol). Edasine areng on olnud vaevalisem. Praegu 2 aastat mänginud ja NL2 to NL100 võitvaks, aga bumhunting mängijaks.
Poole aastaga sain basicu selgeks ja biitisin kohe algusest peale NL2 (lol). Edasine areng on olnud vaevalisem. Praegu 2 aastat mänginud ja NL2 to NL100 võitvaks, aga bumhunting mängijaks.
Comment