Mõned küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • phg2
    Räme Fish
    • Nov 2010
    • 12

    #16
    Re: Mõned küsimused

    Kaua teil aega võttis, et enam vähem pokker selgeks saada?
    sellesmõttes selgeks et, mis kaardiga kus käia , panustamine jne .
    kaua selleks aega kulus teil, et ilusti kõik nagu korda sai.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #17
      Re: Mõned küsimused

      mänginud ise tõsisemalt pea 2 aastat ja suht fish ikka. Pokker SELGE? -- kindlasti mitte.

      Comment

      • phg2
        Räme Fish
        • Nov 2010
        • 12

        #18
        Re: Mõned küsimused

        Okei.

        Comment

        • lypsja
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 270

          #19
          Re: Mõned küsimused

          mida rohkem sa pokkeri tarkusi omandad seda rohkem sa mõistad kui harimatu sa sel alal oled :) ja selgeks ei saa sa seda kunagi 100% - edu laudades :)

          Comment

          • phg2
            Räme Fish
            • Nov 2010
            • 12

            #20
            Re: Mõned küsimused

            et pokkeri raamatud aitavad ka kõvasti kaasa arenemisele ?

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #21
              Re: Mõned küsimused

              Algselt postitas phg2 Vaata postitust
              et pokkeri raamatud aitavad ka kõvasti kaasa arenemisele ?
              raamatud, õppevideod, foorumid ja praktika ehk mängimine, mängimine, mängimine.

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #22
                Re: Mõned küsimused

                Mikros võid küll paari nädalaga võitvaks saada.. ABC võid suht ruttu selgeks saada, aga edasi areneda sealt on ka tohutult võimalik..

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #23
                  Re: Mõned küsimused

                  alustajale strateegiaraamatuid küll ei soovitaks, sest need advanced stuff ja nendes leiduvat mikrolevelitel rakendada pole mõtet. pigem netis uurida basic materjale ja 2+2 microstakes foorumid.

                  Comment

                  • phg2
                    Räme Fish
                    • Nov 2010
                    • 12

                    #24
                    Re: Mõned küsimused

                    ma proovisin seda tõmmata holdem manageri .tõmbasin ära. aga ei tööta.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #25
                      Re: Mõned küsimused

                      Installi peale ka
                      või mismõttes ta ei tööta?

                      Comment

                      • phg2
                        Räme Fish
                        • Nov 2010
                        • 12

                        #26
                        Re: Mõned küsimused

                        Lööb sellise asja ette

                        "Sorry, could not install PostgreSQL"

                        Comment

                        • RaidoR
                          Räme Fish
                          • Mar 2010
                          • 21

                          #27
                          Re: Mõned küsimused

                          Siis tuleb PostgreSQL eraldi tirida ja intstallida.

                          Comment

                          • phg2
                            Räme Fish
                            • Nov 2010
                            • 12

                            #28
                            Re: Mõned küsimused

                            Kus ma selle kasutaja saan teha veel??

                            oi jumal no üldse ei lähe pokkeris ma ei tea:D
                            vahepeal küll selline tunne et viska kõik nurka .. et ei tegele pokkeriga , sellep et ei saa aru jne . olen vaadanud igaltpoolt foorumitest möllanud ringi :D aga maei tea kas olen kasu ka saanud või mitte
                            Last edited by phg2; 29.11.10, 13:22.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #29
                              Re: Mõned küsimused

                              ma arvan, et enne kui hakkad õppima pokkerit, õpi selgeks kuidas foorumites ja internetis üldiselt oma probleeme kirja panna..

                              alustame sellest, et topicu/meili pealkiri peaks sisaldama postituse sisu ja mitte stiilis: Küsimus või paar küsimust või appi mul on mure.. pigem stiilis: mure NL2ga, ei biidi, statid lisatud või et Mure HEMi installiga või et mure HEMi ja Postgre installiga jne...

                              kui sa nüüd kirjutad sisu, et sul HEM ei tööta, siis on see sama hea kui ma helistaks autotöökotta ja ütleks, et mul jäi auto tee äärde seisma, mis mu autol viga on?

                              ehk mis windows sul on, kas installid adminni kasutajaõigustes, kas ja kuidas installisid postgre baasi, millised sammud oled teinud ja millise sammu juures tuleb milline ja viga jne...

                              ausaltöeldes päriselt ajavad mind sellised topicud tilti.. see sama probleemi kirjeldamine jms netietikett võiks siiski loomulikust inteligentsist tulla...

                              ma nüüd oletan, et su HEMi installer ei suutnud sul Postgre baasi installida, siis tõmba netist Postgre 8.3 installer windowsi jaoks ja installi Postgre ära, jäta parool jms meelde.. seejärel käivita HEMi installer.. ja vali sealt installi valik mis ei sisalda enam Postgre installi, vaata kas läheb asi edasi..

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #30
                                Re: Mõned küsimused

                                Algselt postitas phg2 Vaata postitust
                                Kus ma selle kasutaja saan teha veel??
                                Tere tulemast internetti! Soovimata olla väga mürgine, olen seda mõõdukalt. See on suht okei, et sa siia foorumisse jõudsid ja lihtsalt raha aknast välja ei visanud. Samas on need esimesed probleemid kergesti lahendatavad, kui vähegi süveneda. Omakorda süvenemine on oluline, kui sa tahad enda jaoks tagada, et pokkeris kas nullis või kasumis liikuda.

                                Seega alusta siit: www.google.com. Sealt otsi: How to install PostgreSQL Holdem Manager. Ma pakkusin seda lahendust peast. Ja ma olen kindel, et see aitab sind.

                                Lisaks: selle programmi omamine on tegelikult väga teisejärguline. Alusta siit foorumist Ranka pre-flop tabeliga (leitav siit otsinguga) ja leia endale koht, kus sa mängida soovid. Siis mine 2+2 foorumisst (leitav google.com'i kasutades), tee sinna konto ja leia just endale sobiv foorum, mida lugema hakata.

                                Ja siis tuleb lihtsalt leida aega süvenemiseks. Miks nii palju otsinguid? Sest pokker nõuab seda, kui see tundub liig, võib keskenduda raha panemisele automaatidesse.

                                Comment

                                Working...