***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #106
    Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Võiks miljon EEK kuuga ära tulla :)
    Üle EV jooksed ka palju?
    GL!
    see kuu olen jooksnud kuskil 10 000 üle EV

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #107
      Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

      EV winnings meil siis peaaegu identne seni see kuu :)

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #108
        Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

        Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
        Well pls.

        Comment

        • armand0
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 358

          #109
          Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

          Usun et see annab paljudele motivatsiooni.

          Keep up the good work Ajuvaba !

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #110
            Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

            Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
            ...
            Hei,

            sa rääkisid midagi mingi varustuse soetamisest (vahetult enne viimast tõusu). Kui see pole saladus siis ehk jagad infot.

            Tervitades,
            G.

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #111
              Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

              ostis ju endale mingi k6va raali +2 x 24 tolline screen jne varem m2ngis l2pparis minu teada?

              Comment

              • Ajuvaba
                Grinder
                • Oct 2008
                • 634

                #112
                Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                nii on jah.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #113
                  Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                  Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

                  Mnjaa kiire upswing ja moodukas downswing plus suvel korralik baila elu ja BUSTO
                  kasutaja siis Gusto_frutta

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #114
                    Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    http://img577.imageshack.us/i/busto.jpg/
                    Mnjaa kiire upswing ja moodukas downswing plus suvel korralik baila elu ja BUSTO
                    kasutaja siis Gusto_frutta
                    Naxeri kool või?

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #115
                      Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                      naxeriga seotud inimene jep.
                      aga ta ei mängi teistel põhjustel priva.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #116
                        Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                        Naxeri kool või?
                        naxeri opilane jh

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #117
                          Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          http://img577.imageshack.us/i/busto.jpg/
                          Mnjaa kiire upswing ja moodukas downswing plus suvel korralik baila elu ja BUSTO
                          kasutaja siis Gusto_frutta
                          Huvitav. http://playerscope.com/Gusto_Frutta/...=1&p=2010&tt=8 näitab 2010 kasumiks 43859$

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #118
                            Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Huvitav. http://playerscope.com/Gusto_Frutta/...=1&p=2010&tt=8 näitab 2010 kasumiks 43859$
                            sharkscope on kõige täpsem võrreldes teiste saitidega

                            Comment

                            • Regon
                              Räme Fish
                              • Nov 2009
                              • 10

                              #119
                              Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                              Oktoober oli enam-vähem,
                              sai pokurahade eest 24" monitori ära ostetud.


                              Novembri eesmärk on saada kokku 400$ bankroll ja liikuda nl6st nl20nesse, jättes siis nl10ne vahele.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #120
                                Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                                tundub et siiamaani novembris on sul väga hästi läinud et poole kuu pealt siia postitama tuled :)

                                Comment

                                Working...