NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1

    NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

    mul on kõikides limiitides ja kõikidel saitidel PLi winrate rämedalt suurem kui NLi oma, paljudel siit foorumist on sarnaselt, ma ei usu ilma tõestuseta väidet, et PL on lihtsalt softim kui NL, võtame oma HEMid ja sajad tuhanded läbi mängitud käed.. mõtleme välja mis filtrid või asjad võiks meile selgust tuua ja leiame selle nüansi, miks PLis olulisemalt edukamad oleme...

    ideed ja statistikad siis oodatud...
    Last edited by Rage; 27.10.10, 12:13.
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #2
    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

    oma jutus ajad sa FRi ja NLi sassi vist, aga triobetis oli PLis ainult fishid ja NL pmts ainult regid see oli erinevus mix PLis oli winrate kordades suurem!

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

      Endal statid suht sarnased NL omaga ja erinevus ainult winrates :)

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #4
        Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

        Minul on NL suurem winrate näiteks :)

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #5
          Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

          PFR/VPIP/3bet on PL laudades 0.5-1 punkti võrra suurem kui NL. Sellest tulenevalt on squeese faktor suurem. Winratede erinevus on aga mitmekordne, seega minu ainuke loogiline järeldus on, et mängupilt üsna sama, aga vastased lihtsalt tunduvalt nõrgemad.

          Postflop praktiliselt mitte kunagi üle poti betti pole kasutanud (ainult siis, kui näiteks pot mingi 60 ja järgi 70, aga tunnen, et vastaselt piisavalt tugev range, et tihti close to pot size bet välja maksta, lähen suure beti asemel parem all-in). NL-is preflop betin vahepeal natuke suuremalt blindidelt (kuna pigem võtaksin poti preflop maha positsioonist väljas olles), aga seda kindlasti mitte alati (muudan betsizingut piisavalt tihti, et ei kujuneks liiga ühesugune ja kergesti loetav muster välja). Ka sellest lõigust järeldan, et NL ja PL mängude struktuur pole erineva mõjuga mu mängupildile ja taaskord peab asi seisnema selles, et vastased teevad tihedamini suuremaid vigu kui mina.

          Sedavõrd igav ja ühe lihtlausega ("PL-is nõrgemad vastased!") kokkuvõetav postitus tuli kahjuks. :(

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

            paljudel regidel on PL lauad v2lja filtreeritud ka .-.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

              Ma arvan, et Leitsi jutus ongi iva. St PL lauad ehk tiba dongisemad lihtsalt ja spets PL rege ei tea :).

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #8
                Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

                Vaatasin just oma statte kah (nl25) nl on 440k käsi ja PL 140k käsi. Winrate aga on PL poole võrra suurem. Ja statid on täpselt samad või noh mingid väiksed 0, vahed on.

                lisaks PS tean ühte regi kes laseb ainult PL laudu nimi ei tule hetkel meelde

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9
                  Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> FRi winrate

                  Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                  PFR/VPIP/3bet on PL laudades 0.5-1 punkti võrra suurem kui NL. Sellest tulenevalt on squeese faktor suurem. Winratede erinevus on aga mitmekordne, seega minu ainuke loogiline järeldus on, et mängupilt üsna sama, aga vastased lihtsalt tunduvalt nõrgemad.

                  Postflop praktiliselt mitte kunagi üle poti betti pole kasutanud (ainult siis, kui näiteks pot mingi 60 ja järgi 70, aga tunnen, et vastaselt piisavalt tugev range, et tihti close to pot size bet välja maksta, lähen suure beti asemel parem all-in). NL-is preflop betin vahepeal natuke suuremalt blindidelt (kuna pigem võtaksin poti preflop maha positsioonist väljas olles), aga seda kindlasti mitte alati (muudan betsizingut piisavalt tihti, et ei kujuneks liiga ühesugune ja kergesti loetav muster välja). Ka sellest lõigust järeldan, et NL ja PL mängude struktuur pole erineva mõjuga mu mängupildile ja taaskord peab asi seisnema selles, et vastased teevad tihedamini suuremaid vigu kui mina.

                  Sedavõrd igav ja ühe lihtlausega ("PL-is nõrgemad vastased!") kokkuvõetav postitus tuli kahjuks. :(
                  tore.. võta nüüd sama jutt HEMist ka välja.. ja pane siia.. imho võiks filtreerida by position.. ja filtreerida välja käed millega võidab ja kaotab vs sama asi NL

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

                    käed millega võidab v kaotab? wtf.. see on ju täiesti situatsiooni ja vastase põhine .. mis kasu sa sellest saad

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #11
                      Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      käed millega võidab v kaotab? wtf.. see on ju täiesti situatsiooni ja vastase põhine .. mis kasu sa sellest saad
                      maitea... kui näha on, et võidad PLis näiteks TPTK kätega oluliselt rohkem kui NLis siis võib hakata juba järeldusi tegema, et tõesti field on softim.. vms.. niisama targutamise asemel võiks ju kaasa mõelda ja tõesti ehk HEMis veidi ringi surfata... kui ei huvita.. ega keegi ei sunni ja ära süvene.. midagi halba see HEMi lappamine ometi ju teha ikka ei saa..

                      kui ongi nii, et PLis lihtsalt field softim jms.. palun, mõned kenad argumendid koos HEMi statitsikaga välja.. ja end of thread.. niisama korrutada, et mul statid samad ja field on softim ei vii tõele lähemale..
                      Last edited by Rage; 27.10.10, 12:47.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

                        Tahad PL boti teha v2?

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          Tahad PL boti teha v2?
                          trolli offtopicus palun..

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

                            No ma ie saa aru, mis sa tahad doktoritööd teha v? osad(paljud) regid ei möngi PL laudu seetõttu ongi softim ju ,. fish jääb fishiks .. Vähem rege lauas vs fishide hulk

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #15
                              Re: NL vs PL, arutame ja kammime statistikat, miks PLi winrate >>>> NLi winrate

                              tra sa hakkad juba sass'istuma... nahhui sa niisama tühjalt kaagutad.. pane siis tõestus/argumendid HEMi põhjal juurde for fuck sakes...

                              Comment

                              Working...