4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MauroIceMan
    Julm Donk
    • Oct 2010
    • 67

    #1

    4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

    Hei, nii et siis küsimus selles, et kui plaanis proovida 4,40$ 135man, shortrun teha (500/1000 mängu), kas siis 30BI ehk 132$ oleks algul piisav, ja kui peaks 20Bi langema siis langetama mängu taset, on mõistlik seda proovida?
  • SNOOPDOGG
    Julm Donk
    • Aug 2010
    • 42

    #2
    Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

    jep saad hakkama küll

    Comment

    • tafka31
      Grinder
      • Dec 2009
      • 853

      #3
      Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

      kuna tegemist turboga siis 30bi on alustamiseks liiga vähe. pakun et min võiks olla äkki 50bi.

      Comment

      • Dzuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 445

        #4
        Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

        Algselt postitas MauroIceMan Vaata postitust
        Hei, nii et siis küsimus selles, et kui plaanis proovida 4,40$ 135man, shortrun teha (500/1000 mängu), kas siis 30BI ehk 132$ oleks algul piisav, ja kui peaks 20Bi langema siis langetama mängu taset, on mõistlik seda proovida?
        Vabalt, alusta lihtsalt 1-2 lauaga, igavuse pärast ära karda, sest koguaeg, kui käsi ei meeldi paned lihtsalt fold. 1000 mängu neid teha on ikka üsna ulme, sest üle 4 laua korraga mängida...no ehk. Järeldusin lihtsalt oma kogemustest, kuna mängin sama formaadi 11$ turniire ja mina alustasin ühe lauaga, kuni hakkasin lebolt FT jõudma, siis võtsin aga juurde

        Comment

        • vaenekala
          Jube Noob
          • Nov 2008
          • 148

          #5
          Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

          30BI on ikka suht piisav kindlasti nende jaoks, väga tihti ei tohiks olla selles limiidis nii suuri swonge. Ise teen ka neid u. kymme lauda v6tan lahti segamini 11$ rush sng-ga ja saab hakkama kll, aga mu krdi "käru" ei vea vahest välja :)

          Comment

          • MauroIceMan
            Julm Donk
            • Oct 2010
            • 67

            #6
            Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

            Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
            Vabalt, alusta lihtsalt 1-2 lauaga, igavuse pärast ära karda, sest koguaeg, kui käsi ei meeldi paned lihtsalt fold. 1000 mängu neid teha on ikka üsna ulme, sest üle 4 laua korraga mängida...no ehk. Järeldusin lihtsalt oma kogemustest, kuna mängin sama formaadi 11$ turniire ja mina alustasin ühe lauaga, kuni hakkasin lebolt FT jõudma, siis võtsin aga juurde
            Tänan arvamuste eest ka!
            ega plaan oligi paaris mängida et kaks lauda korraga, kui üks ära kaoub uus asemele, sest muidu tõesti vb veits kiireks minna..

            Comment

            • MauroIceMan
              Julm Donk
              • Oct 2010
              • 67

              #7
              Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

              Algselt postitas vaenekala Vaata postitust
              30BI on ikka suht piisav kindlasti nende jaoks, väga tihti ei tohiks olla selles limiidis nii suuri swonge. Ise teen ka neid u. kymme lauda v6tan lahti segamini 11$ rush sng-ga ja saab hakkama kll, aga mu krdi "käru" ei vea vahest välja :)

              Kas 10 lauga Kiire ei hakka?? (ma tunnistan ise suht nuub mitme laua jälgimises, ning mäng halveneb..

              Tava 9 max/man 12 turnaga saab veel hakkama kui eelduseks et ilmselt pooltega top 3 ei jõua...

              Comment

              • Dzuu
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 445

                #8
                Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

                Algselt postitas vaenekala Vaata postitust
                30BI on ikka suht piisav kindlasti nende jaoks, väga tihti ei tohiks olla selles limiidis nii suuri swonge. Ise teen ka neid u. kymme lauda v6tan lahti segamini 11$ rush sng-ga ja saab hakkama kll, aga mu krdi "käru" ei vea vahest välja :)
                Päris hea, mul üle 4 laua hakkab bubble mäng perse minema, ei pane tähele, kes ja kas varastab ja palju jne :/ , mis su roi on?

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #9
                  Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

                  Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
                  Päris hea, mul üle 4 laua hakkab bubble mäng perse minema, ei pane tähele, kes ja kas varastab ja palju jne :/ , mis su roi on?
                  Mis sul endal roi siis on? kui 4-l laual kõigil bubblesse jõuad, et bubble mäng p**** hakkab minema, siis peab ika korralik roi kokkuvõttes olema

                  Comment

                  • Dzuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 445

                    #10
                    Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

                    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                    Mis sul endal roi siis on? kui 4-l laual kõigil bubblesse jõuad, et bubble mäng p**** hakkab minema, siis peab ika korralik roi kokkuvõttes olema
                    11$ omades 248 mängu peale 103% , ei suuda volüümi toota

                    Comment

                    • MauroIceMan
                      Julm Donk
                      • Oct 2010
                      • 67

                      #11
                      Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

                      Minul endal on Fullis, SNG oma 20%ROI 300 mängu peale, mis üliväike, ja enamus siiski mingi 54 inimelised...

                      Comment

                      • vaenekala
                        Jube Noob
                        • Nov 2008
                        • 148

                        #12
                        Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

                        No kiireks ei lähe v2ga, seda oleks liig, et ma vajutaks igal laual kiiret foldi. Mängin lauad stackituna ja kui hakkab bubble ja FT siis toon selle laua teiste tagant teise nurka või u. nii
                        Ise olen mängind 505 4,4$ ja roi seal 122% ja 285 11$ ja roi seal 21%. 11$ omadel viskab millegi pärast koguaeg täitsa ulmelisi setupeid, aga noh mängijate tase suht sama!

                        Comment

                        • Dzuu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 445

                          #13
                          Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

                          Algselt postitas vaenekala Vaata postitust
                          No kiireks ei lähe v2ga, seda oleks liig, et ma vajutaks igal laual kiiret foldi. Mängin lauad stackituna ja kui hakkab bubble ja FT siis toon selle laua teiste tagant teise nurka või u. nii
                          Ise olen mängind 505 4,4$ ja roi seal 122% ja 285 11$ ja roi seal 21%. 11$ omadel viskab millegi pärast koguaeg täitsa ulmelisi setupeid, aga noh mängijate tase suht sama!
                          Kas sa siis quick foldi ei kasutagi eriti?

                          Comment

                          • vaenekala
                            Jube Noob
                            • Nov 2008
                            • 148

                            #14
                            Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

                            Ei kasuta jh. no algul kui laudu vähe on siis saab kasutada, aga muidu jh naq tavalist sng-d, ootad ära ja tegutsed. See toimub niikuinii kiiremini kui tavaline sng, sest kui sul hyppab ette fold, siis ju liigud sealt lauast kohe minema ja suurendab käte arvu võrreldes normal sng-ga. praegu toidab :) aga jah oleks ainult rohkem aega saaks volüümi ka taha siis oleks tätsa kena juba.

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #15
                              Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?

                              Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
                              11$ omades 248 mängu peale 103% , ei suuda volüümi toota
                              :) algus on hea aga 248 sample ika väike sng-de kohta, 1k mängu peale võib mingigi pildi saada. aga 103% royga pritsib peale ikka. nice work

                              Comment

                              Working...