Hei, nii et siis küsimus selles, et kui plaanis proovida 4,40$ 135man, shortrun teha (500/1000 mängu), kas siis 30BI ehk 132$ oleks algul piisav, ja kui peaks 20Bi langema siis langetama mängu taset, on mõistlik seda proovida?
4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?
Vabalt, alusta lihtsalt 1-2 lauaga, igavuse pärast ära karda, sest koguaeg, kui käsi ei meeldi paned lihtsalt fold. 1000 mängu neid teha on ikka üsna ulme, sest üle 4 laua korraga mängida...no ehk. Järeldusin lihtsalt oma kogemustest, kuna mängin sama formaadi 11$ turniire ja mina alustasin ühe lauaga, kuni hakkasin lebolt FT jõudma, siis võtsin aga juurdeAlgselt postitas MauroIceMan Vaata postitustHei, nii et siis küsimus selles, et kui plaanis proovida 4,40$ 135man, shortrun teha (500/1000 mängu), kas siis 30BI ehk 132$ oleks algul piisav, ja kui peaks 20Bi langema siis langetama mängu taset, on mõistlik seda proovida?
Comment
-
Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?
30BI on ikka suht piisav kindlasti nende jaoks, väga tihti ei tohiks olla selles limiidis nii suuri swonge. Ise teen ka neid u. kymme lauda v6tan lahti segamini 11$ rush sng-ga ja saab hakkama kll, aga mu krdi "käru" ei vea vahest välja :)
Comment
-
Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?
Tänan arvamuste eest ka!Algselt postitas Dzuu Vaata postitustVabalt, alusta lihtsalt 1-2 lauaga, igavuse pärast ära karda, sest koguaeg, kui käsi ei meeldi paned lihtsalt fold. 1000 mängu neid teha on ikka üsna ulme, sest üle 4 laua korraga mängida...no ehk. Järeldusin lihtsalt oma kogemustest, kuna mängin sama formaadi 11$ turniire ja mina alustasin ühe lauaga, kuni hakkasin lebolt FT jõudma, siis võtsin aga juurde
ega plaan oligi paaris mängida et kaks lauda korraga, kui üks ära kaoub uus asemele, sest muidu tõesti vb veits kiireks minna..
Comment
-
Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?
Algselt postitas vaenekala Vaata postitust30BI on ikka suht piisav kindlasti nende jaoks, väga tihti ei tohiks olla selles limiidis nii suuri swonge. Ise teen ka neid u. kymme lauda v6tan lahti segamini 11$ rush sng-ga ja saab hakkama kll, aga mu krdi "käru" ei vea vahest välja :)
Kas 10 lauga Kiire ei hakka?? (ma tunnistan ise suht nuub mitme laua jälgimises, ning mäng halveneb..
Tava 9 max/man 12 turnaga saab veel hakkama kui eelduseks et ilmselt pooltega top 3 ei jõua...
Comment
-
Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?
Päris hea, mul üle 4 laua hakkab bubble mäng perse minema, ei pane tähele, kes ja kas varastab ja palju jne :/ , mis su roi on?Algselt postitas vaenekala Vaata postitust30BI on ikka suht piisav kindlasti nende jaoks, väga tihti ei tohiks olla selles limiidis nii suuri swonge. Ise teen ka neid u. kymme lauda v6tan lahti segamini 11$ rush sng-ga ja saab hakkama kll, aga mu krdi "käru" ei vea vahest välja :)
Comment
-
Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?
Mis sul endal roi siis on? kui 4-l laual kõigil bubblesse jõuad, et bubble mäng p**** hakkab minema, siis peab ika korralik roi kokkuvõttes olemaAlgselt postitas Dzuu Vaata postitustPäris hea, mul üle 4 laua hakkab bubble mäng perse minema, ei pane tähele, kes ja kas varastab ja palju jne :/ , mis su roi on?
Comment
-
Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?
11$ omades 248 mängu peale 103%Algselt postitas udikaz Vaata postitustMis sul endal roi siis on? kui 4-l laual kõigil bubblesse jõuad, et bubble mäng p**** hakkab minema, siis peab ika korralik roi kokkuvõttes olema
, ei suuda volüümi toota
Comment
-
Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?
Minul endal on Fullis, SNG oma 20%ROI 300 mängu peale, mis üliväike, ja enamus siiski mingi 54 inimelised...
Comment
-
Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?
No kiireks ei lähe v2ga, seda oleks liig, et ma vajutaks igal laual kiiret foldi. Mängin lauad stackituna ja kui hakkab bubble ja FT siis toon selle laua teiste tagant teise nurka või u. nii
Ise olen mängind 505 4,4$ ja roi seal 122% ja 285 11$ ja roi seal 21%. 11$ omadel viskab millegi pärast koguaeg täitsa ulmelisi setupeid, aga noh mängijate tase suht sama!
Comment
-
Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?
Kas sa siis quick foldi ei kasutagi eriti?Algselt postitas vaenekala Vaata postitustNo kiireks ei lähe v2ga, seda oleks liig, et ma vajutaks igal laual kiiret foldi. Mängin lauad stackituna ja kui hakkab bubble ja FT siis toon selle laua teiste tagant teise nurka või u. nii
Ise olen mängind 505 4,4$ ja roi seal 122% ja 285 11$ ja roi seal 21%. 11$ omadel viskab millegi pärast koguaeg täitsa ulmelisi setupeid, aga noh mängijate tase suht sama!
Comment
-
Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?
Ei kasuta jh. no algul kui laudu vähe on siis saab kasutada, aga muidu jh naq tavalist sng-d, ootad ära ja tegutsed. See toimub niikuinii kiiremini kui tavaline sng, sest kui sul hyppab ette fold, siis ju liigud sealt lauast kohe minema ja suurendab käte arvu võrreldes normal sng-ga. praegu toidab :) aga jah oleks ainult rohkem aega saaks volüümi ka taha siis oleks tätsa kena juba.
Comment
-
Re: 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?
:) algus on heaAlgselt postitas Dzuu Vaata postitust11$ omades 248 mängu peale 103%
, ei suuda volüümi toota
aga 248 sample ika väike sng-de kohta, 1k mängu peale võib mingigi pildi saada. aga 103% royga pritsib peale ikka. nice work
Comment
Comment