Lähiajal saab boonus tehtud ning kuhu saiti soovitate mängima minna. Mängin nl25 fr ja õigepea teen mõne nl50 fr shoti ka.
Kuhu saiti mängima minna?
Collapse
X
-
-
Comment
-
Re: Kuhu saiti mängima minna?
Raske uskuda.Algselt postitas harryahven Vaata postitusttrios viimasel ajal rohkem fr laudu kui starsis ja tildis..
Comment
Comment