Alustada on alati tore, 9 max-ist ja õpida siis see nii öelda ABC.. selgeks.. mida vähem mängijaid lauas, seda rohkem oleneb mängu oskus postflopi, FR lauas hea õpida enda pre-flop mäng algul selgeks korralikult..
Ei hakanud uut teemat tegema, sobib siia teemasse kah. Minu küsimus oleks selline, et ma preagu olen nl25 fr grinder, aga olen vaadanud, et osad kõrgete limiitide grinderid mängivad fr ja 6maxi samal ajal. Kas näiteks oleks mõtekas hakata ka koos mängima fr ja 6maxi samal ajal juba nl25-st. On see üldse kasulik nii madalal limiidil mängida kahte erinevat versiooni, või tuleks ikkagi algul pühenduda täielik ühele kas siis fr või 6max. Selge on see, et nii madalatel limiitidel actionist puudust ei tule, ja fishe on kõvasti kellelt raha saada, aga kõrgematel limiitidel nagu nl400+ (kui ma üldse peaksin kunagi niikaugel jõudma) olen ma aru saanud, et seal on juba enamus ühed ja samad regularid, ja kui ainult fr lasta sis laudade valik on suhteliselt kehva. Sellesuhtes oleks vist juba varakult kasulik õppida mõlemat versiooni, et tulevikus ei tekiks laudade ja actionist puudust. Või mis foorumirahvas arvab?
Ei hakanud uut teemat tegema, sobib siia teemasse kah. Minu küsimus oleks selline, et ma preagu olen nl25 fr grinder, aga olen vaadanud, et osad kõrgete limiitide grinderid mängivad fr ja 6maxi samal ajal. Kas näiteks oleks mõtekas hakata ka koos mängima fr ja 6maxi samal ajal juba nl25-st. On see üldse kasulik nii madalal limiidil mängida kahte erinevat versiooni, või tuleks ikkagi algul pühenduda täielik ühele kas siis fr või 6max. Selge on see, et nii madalatel limiitidel actionist puudust ei tule, ja fishe on kõvasti kellelt raha saada, aga kõrgematel limiitidel nagu nl400+ (kui ma üldse peaksin kunagi niikaugel jõudma) olen ma aru saanud, et seal on juba enamus ühed ja samad regularid, ja kui ainult fr lasta sis laudade valik on suhteliselt kehva. Sellesuhtes oleks vist juba varakult kasulik õppida mõlemat versiooni, et tulevikus ei tekiks laudade ja actionist puudust. Või mis foorumirahvas arvab?
Põhimõtteliselt on ju nii et kui sa mängid fullringi (9laud)ja 3 fishi näiteks tehakse 1mänguga tühjaks ning nende asemele ei tule momendil kedagi siis oledki 6-ses lauas niikaua kuni kohad täidetakse. Ja kui blinde varastad ja üks blindidest loobub siis põhimõtteliselt mängid heads up. Kindlasti tuleks õppida selgeks nii heads up kui ka 6max kui tahad ennast kindlalt tunda fullringis.
Comment