NL50

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • junkman
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 156

    #1

    NL50

    Kas NL25 ja NL50 taseme vahe on märgatav või olematu?
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: NL50

    dongid on igalpool ühesugused

    Comment

    • junkman
      Jube Noob
      • Mar 2010
      • 156

      #3
      Re: NL50

      Aga regularide vahe?

      Comment

      • Sebastian_du
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 232

        #4
        Re: NL50

        Sitest oleneb aga üldiselt on vahe sees ja see on pisut suurem kui näiteks nl10->nl25

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #5
          Re: NL50

          Mäng peaks agressiivsem olema ja regulare rohkem. :D

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #6
            Re: NL50

            ise hetkel tuian nende kahe limiidi vahel, paraku regulaarsed cashoudid ei luba koguaeg NL50 mängida. aga kui korralikult NL25 biidid, siis peaks NL50es ka hakkama saama. mäng on tõesti kõvasti agrom ja vajab kohanemist, küll aga mitte midagi hullu. endal veel palju leake, aga saan hakkama ja olen kasumis. kinldasti oleneb ka saidist, starsis ja tildis kindlasti raskem, aga samas seal ka nl25 raskem..

            Comment

            • junkman
              Jube Noob
              • Mar 2010
              • 156

              #7
              Re: NL50

              kuidas teistel üleminukud nl25->nl50 möödunud on ?

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #8
                Re: NL50

                Algselt postitas junkman Vaata postitust
                kuidas teistel üleminukud nl25->nl50 möödunud on ?
                Sitalt. NL25 8bb/100 kasumis. NL50 tiksun pidevalt mingi -0.3BB/100 kahjumit juma pikemat aega. Praegu alles hakkan kohanema ja otsima kohti kus kerge blufiga end nullis hoida. Kui NL25-s fit'n'fold toimis, siis NL50s enam mitte.

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #9
                  Re: NL50

                  Oma teekonnal NL10 - NL25 - NL50 - NL100 kõige suurem taseme vahe jäigi silma NL25-est NL50-sse liikumisel. Regularid on oluliselt tugevamad. Loose-passive vendasid on oluliselt vähem. Esimesi tõeliselt häid LAG mängijad nägin NL50-s. Fishid on obv igas limiidis samasugused. Aga jah, see küllaltki raske samm. Kui peaksin limiidis alla liikuma, siis vist läheks igatahes ennem NL25 kui NL50. Sest NL50 ja NL100 ei ole praktilsielt mingisugust vahet ja NL25 oli ikka totaalne vaba raha, mis ootas korjamist.

                  Comment

                  • junkman
                    Jube Noob
                    • Mar 2010
                    • 156

                    #10
                    Re: NL50

                    Mitme bi pealt soovitate minna nl25st nl50 esimesi shote võtma?

                    Comment

                    • Hullapple
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 364

                      #11
                      Re: NL50

                      Algselt postitas junkman Vaata postitust
                      Mitme bi pealt soovitate minna nl25st nl50 esimesi shote võtma?
                      See sõltub koik inimesest. On inimesi kellel ei ole mingisugust "scare money" tunnet ja nad ei karda panna potti poole suuremaid summasid, sellised võtavad kõrgemates limiitides shotte 20 BI juures.

                      Siis on jällegi teist tyypi inimesed kes võivad ennast alguses kõrgemas limiidis ebamugavalt tunda kuna rahad ikkagi poole suuremad. Sellistele jälle soovitaks 40 BI voi miks mitte veel rohkemgi. Lihtsalt mida suurem BR seda tyhisem tundub mõne BI kaotus ja mängija suudab säilitada kaine mõistuse.

                      Lõppude lõpuks on see iga yhe oma asi millal shotte võtad. Algajatele soovitatakse lihtsalt suuremat BI arvu. 40 oleks tore.

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #12
                        Re: NL50

                        Mul ka varsti üleminek NL25-NL50. Pidevalt cashoutides on 30BI olemas, aga ootaks ikka veel. :D 45 bi pealt hakkan vaikselt proovima ilmselt.

                        Comment

                        • jaagup17
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1090

                          #13
                          Re: NL50

                          full ringis on vahe väiksem, seal võid mingi 40biga vabalt proovida, 6maxis alla 50bi ei soovita. Ja üldse nl50 6max on väga rõve limiit, vähemalt starsis.

                          Comment

                          Working...