Terv.
Mul küsimus et tahan panna fulli raha sisse ,kas saab kanda u-netist ka raha sinna ilma et mingi jama eesti selle eesti seadusega?...on keegi teinud peale seda seadust fulli depot ka u-netist ?.
Mul küsimus et tahan panna fulli raha sisse ,kas saab kanda u-netist ka raha sinna ilma et mingi jama eesti selle eesti seadusega?...on keegi teinud peale seda seadust fulli depot ka u-netist ?.
Comment