Ahoi!
Teete märkmeid kuna? Miks? Ise kaldun tegema kui olen saanud mingi kaotuse vastaselt - kas peaks proovima ka peale võitu noteda proovima?
Palju on optimaalne note? Mida kirjutada note? Mis keeles seda teha? Kas note saab jagada? Kas noted segavad vahel? Kuidas ära tunda head ja halba note?
Arutlege notemist siin
Teete märkmeid kuna? Miks? Ise kaldun tegema kui olen saanud mingi kaotuse vastaselt - kas peaks proovima ka peale võitu noteda proovima?
Palju on optimaalne note? Mida kirjutada note? Mis keeles seda teha? Kas note saab jagada? Kas noted segavad vahel? Kuidas ära tunda head ja halba note?
Arutlege notemist siin
Comment