Selline hästi tobe küsimus aga kas NL2-s on üldse midagi õppida? seal tundub kõik väga segi olevat. Kui ei, siis kas NL5-s on juba selline AI lahmimine lõppenud ja saab seal normaalselt õppida? Palju NL2 ja NL5 üldse erinevad? Ja NL5 NL10st?
Ette tänades.
Ette tänades.
Samas jh, NL10 on juba hulkka nitisem ja valuet raskem saada.
Comment