NL2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SimbaM
    FPP Pro
    • Oct 2010
    • 237

    #1

    NL2

    Selline hästi tobe küsimus aga kas NL2-s on üldse midagi õppida? seal tundub kõik väga segi olevat. Kui ei, siis kas NL5-s on juba selline AI lahmimine lõppenud ja saab seal normaalselt õppida? Palju NL2 ja NL5 üldse erinevad? Ja NL5 NL10st?

    Ette tänades.
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2
    Re: NL2

    ei ole erinevad limiidid
    Ainulkt bb väärtus suureneb. Dongid jäävad donkideks. Kui sa NL2 biitida ei suuda siis kõrgemale pole asja kuna selgelt puudub sul mängudistsipliin.

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #3
      Re: NL2

      Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
      Selline hästi tobe küsimus aga kas NL2-s on üldse midagi õppida? seal tundub kõik väga segi olevat. Kui ei, siis kas NL5-s on juba selline AI lahmimine lõppenud ja saab seal normaalselt õppida? Palju NL2 ja NL5 üldse erinevad? Ja NL5 NL10st?

      Ette tänades.
      Kui sa tahad õppida tight-asside vastu mängimist, siis Pokerstarsi NL10 fullring on küll üks parimaid kohti selleks.
      NL2 peal on õppida maailm, eriti algajale.
      Kui jutt on Pokerstarsi fullringist, siis NL2 ja NL10 tasemel on üüratu vahe, esimene on täis loosepassive-fishe, teine on täis tight-ass-weak-agro fishe.
      Last edited by levis; 04.10.10, 20:34.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #4
        Re: NL2

        Minu meelest on NL2 vaid parim algajatel BR kasvatamiseks ning Loose Passive, Loose Agressive mängustiili harrastamiseks Samas jh, NL10 on juba hulkka nitisem ja valuet raskem saada.

        Comment

        • SimbaM
          FPP Pro
          • Oct 2010
          • 237

          #5
          Re: NL2

          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
          ei ole erinevad limiidid
          Ainulkt bb väärtus suureneb. Dongid jäävad donkideks. Kui sa NL2 biitida ei suuda siis kõrgemale pole asja kuna selgelt puudub sul mängudistsipliin.
          eiei, mul pole mitte mingit probleemi selle biitimisega, lihtsalt igav hakkab seal. Ootan juba huviga kuna BR lubab NL5-te toksida.
          Aga nooo, eks kõik on siiski adjustimises ju, kui baas on all või?

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6
            Re: NL2

            no kui sa NL2 biidid, siis on NL5 bankroll miski 5-10k käe kaugusel ehk siis paar päeva übergrindi. Pole vaja midagi adjustida, mängi lihtsalt donkide vastu.

            Comment

            • SimbaM
              FPP Pro
              • Oct 2010
              • 237

              #7
              Re: NL2

              ma ei tea, mängin nagu u. 15 lauda korraga ja BB on 8.55/100. No muidugi seal on ka sees üks korralik downswing, aga pokertableratings ütleb, et tore pea 100 BI plussi on sealt 20k käega kogunenud. (VIST, pole ammu käinud seal)

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #8
                Re: NL2

                siis peaks ju nl5 roll koos olema..

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #9
                  Re: NL2

                  $100 peal liigu NL5te. stop loss nt 4BI ja läheb.

                  Comment

                  • Incc
                    Julm Donk
                    • Sep 2010
                    • 29

                    #10
                    Re: NL2

                    Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
                    ma ei tea, mängin nagu u. 15 lauda korraga ja BB on 8.55/100. No muidugi seal on ka sees üks korralik downswing, aga pokertableratings ütleb, et tore pea 100 BI plussi on sealt 20k käega kogunenud. (VIST, pole ammu käinud seal)
                    Õpetad äkki mulle ka? Mu mängus puudub igasugune stabiilsus ja kohutav swong on sees.....

                    Comment

                    • SimbaM
                      FPP Pro
                      • Oct 2010
                      • 237

                      #11
                      Re: NL2

                      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                      siis peaks ju nl5 roll koos olema..
                      PEAKS aga ei ole kuna arvasin, et turnades olen võitev aga VIST mitte :)



                      Mina ei oska midagi õpetada, sorry, olen ise ka alles algaja siiski.

                      Comment

                      Working...