Kuna PokkeriProd.com rakeback (või vähemalt koduleht) on jubedalt Pokerclub.ee moodi, siis küsiks, et kas siin ajatakse ka äri sama sitasti ja see ongi üldine affiliate 'de standard või on Pokerclub.ee mingite ahvide valduses, et igalpoolt näpistada üritatakse ja kunagi millestki teada ei anta?
Olen Pokerclub.ee kaudu liitunud paljudesse tubadesse ja nende kaudu rake maksnud juba aastast 2007 kui sain 18 ja viimasel ajal järjest enam tundub mulle, et raisad nöörivad mind igal võimalikul juhul. Mõned episoodid:
1. Kunagi sain sealt Pacificusse rakebacki, 25%. Olin juba kuid kohusetundlikult rake maksnud kui kuskilt kuulsin, et kellelgi seal 27% - küsisin mis värk on, tõsteti kohe 27% peale. Veel mitu kuud hiljem sain jälle kellegilt suvaliselt teada, et uued liitujad saavad kohe 30%, mina mitu kuud kõvasti rake maksnud läbi nende ja sain ikka 27% ja polnud sittagi mulle teada antud, saatsin vihase kirja et WTF is this shit, tõsteti kohe 30% peale küsimusi küsimata. Kas nii koheldaksegi kliente kes neile juba normaalselt sisse toonud isegi uutele 2NL vendadele suuremat rakebacki pakkudes???
2. Pidevalt andmed ei klapi, enamasti öeldakse, et mingi boonus läks maha jms, ok ei ole viitsinud täpselt süveneda ka, aga üks sõber kes microstakes 'i grindis ajas täpselt järge ja kui ma õigesti mäletan, siis minu teada sai ta isegi korra mingit refundi, oli midagi valesti arvutatud vms. Usun, et mul ka tublisti saamata sealt kui näpuga järge oleks ajanud.
3. PartyPokeri rakeback oli läbi mingi teise saidi muidu, aga kolis ringi Pokerclub.ee 'sse. Küsisin Pokerclubi esindaja Tauri käest MSN-is, et mis sellest rakebackist saab (~ $140 oli), mis mul juba vanal saidil välja oli teenitud ja sain vastuseks, et see juba mu Pokerclubi kontole üle kantud. Õnneks olin iga kuu arvet pidanud ja kirja pannud palju mul rakebacki kontol on ja järgi kontrollides selgus, et ei olnud siiski see summa mu kontole lisatud. Jälle pidin ise ütlema, et ei ole ju üle kantud, poleks ma oma seisu iga kuu kirja pannud oleks Pokerclub.ee jälle ~ $140 võrra rikkam.
4. Viimane keiss, mis mul kopsu üle maksa ajas ja sundis seda teemat tegema. Võtsin Pokerclub.ee lahti ja näitab, et PartyPokeri rakeback 0%, panen kirja teele, et mis kepp on, vastus:
Edit:
Ei saa täpset vastust anda, sest avalikult sellest rääkida ei tohi, aga tuli igatahes põhjendus miks see 0 on ja sooviti "Parimat". Põhjendus oli piisav minu jaoks, probleem ei olegi selles, probleem on selles, et mulle sellest varem teada ei antud, ikka pidin ise märkama.
MIKS TE MULLE SELLEST TEADA EI ANNA SIIS, MIKS MA PEAN ISE KÕIKE MÄRKAMA JA JÄRGI UURIMA? Kui mõni pokkerisait või pank teeb vea minu kahjuks, siis nad parandavad selle ära ja annavad mulle teada mitte mina ei pea ise näpuga järge ajama ja ei panda rahumeeli oma taskusse kõike mida klient ei märka.
Anyway, kuna nii Pokerclub.ee ja PokkeriProd.com rakebackilehed on nii sarnased, siis küsiks, et kas nad koonduvad ühe suure pakkuja alla vms? Kas kuskile kõrgemale on võimalik ka kaebus esitada, et Pokerclub.ee nöögib oma kliente igal võimalusel?
Olen Pokerclub.ee kaudu liitunud paljudesse tubadesse ja nende kaudu rake maksnud juba aastast 2007 kui sain 18 ja viimasel ajal järjest enam tundub mulle, et raisad nöörivad mind igal võimalikul juhul. Mõned episoodid:
1. Kunagi sain sealt Pacificusse rakebacki, 25%. Olin juba kuid kohusetundlikult rake maksnud kui kuskilt kuulsin, et kellelgi seal 27% - küsisin mis värk on, tõsteti kohe 27% peale. Veel mitu kuud hiljem sain jälle kellegilt suvaliselt teada, et uued liitujad saavad kohe 30%, mina mitu kuud kõvasti rake maksnud läbi nende ja sain ikka 27% ja polnud sittagi mulle teada antud, saatsin vihase kirja et WTF is this shit, tõsteti kohe 30% peale küsimusi küsimata. Kas nii koheldaksegi kliente kes neile juba normaalselt sisse toonud isegi uutele 2NL vendadele suuremat rakebacki pakkudes???
2. Pidevalt andmed ei klapi, enamasti öeldakse, et mingi boonus läks maha jms, ok ei ole viitsinud täpselt süveneda ka, aga üks sõber kes microstakes 'i grindis ajas täpselt järge ja kui ma õigesti mäletan, siis minu teada sai ta isegi korra mingit refundi, oli midagi valesti arvutatud vms. Usun, et mul ka tublisti saamata sealt kui näpuga järge oleks ajanud.
3. PartyPokeri rakeback oli läbi mingi teise saidi muidu, aga kolis ringi Pokerclub.ee 'sse. Küsisin Pokerclubi esindaja Tauri käest MSN-is, et mis sellest rakebackist saab (~ $140 oli), mis mul juba vanal saidil välja oli teenitud ja sain vastuseks, et see juba mu Pokerclubi kontole üle kantud. Õnneks olin iga kuu arvet pidanud ja kirja pannud palju mul rakebacki kontol on ja järgi kontrollides selgus, et ei olnud siiski see summa mu kontole lisatud. Jälle pidin ise ütlema, et ei ole ju üle kantud, poleks ma oma seisu iga kuu kirja pannud oleks Pokerclub.ee jälle ~ $140 võrra rikkam.
4. Viimane keiss, mis mul kopsu üle maksa ajas ja sundis seda teemat tegema. Võtsin Pokerclub.ee lahti ja näitab, et PartyPokeri rakeback 0%, panen kirja teele, et mis kepp on, vastus:
Edit:
Ei saa täpset vastust anda, sest avalikult sellest rääkida ei tohi, aga tuli igatahes põhjendus miks see 0 on ja sooviti "Parimat". Põhjendus oli piisav minu jaoks, probleem ei olegi selles, probleem on selles, et mulle sellest varem teada ei antud, ikka pidin ise märkama.
MIKS TE MULLE SELLEST TEADA EI ANNA SIIS, MIKS MA PEAN ISE KÕIKE MÄRKAMA JA JÄRGI UURIMA? Kui mõni pokkerisait või pank teeb vea minu kahjuks, siis nad parandavad selle ära ja annavad mulle teada mitte mina ei pea ise näpuga järge ajama ja ei panda rahumeeli oma taskusse kõike mida klient ei märka.
Anyway, kuna nii Pokerclub.ee ja PokkeriProd.com rakebackilehed on nii sarnased, siis küsiks, et kas nad koonduvad ühe suure pakkuja alla vms? Kas kuskile kõrgemale on võimalik ka kaebus esitada, et Pokerclub.ee nöögib oma kliente igal võimalusel?

Comment