Lihtsalt uudishimu peletamiseks - tundub et fullring või siis 9/10 mängijaga laudu peetakse siin justkui standardiks ja eeldatakse, et enamik just fullring laudu eelistavad. Lihtne küsimus - miks?
Mulle endale fullringid ei sobi, lihtsalt igav hakkab ning actionit on vähe, käte range, millega mängida ka ju märksa tightim. Eks 10 fullring laua peal on alati võimalik monster pocketitega mängida, aga see tundub nagu rohkem sunnitöö olema (kelle eesmärk on raha teenida). Või mis arvate? Ise eelistan kui vähegi võimalus on, ka turniiridel 6-seatereid tavapärastele fullringidele.
Mulle endale fullringid ei sobi, lihtsalt igav hakkab ning actionit on vähe, käte range, millega mängida ka ju märksa tightim. Eks 10 fullring laua peal on alati võimalik monster pocketitega mängida, aga see tundub nagu rohkem sunnitöö olema (kelle eesmärk on raha teenida). Või mis arvate? Ise eelistan kui vähegi võimalus on, ka turniiridel 6-seatereid tavapärastele fullringidele.
Comment