Party poker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Muruniiduk
    Räme Fish
    • Feb 2009
    • 7

    #1

    Party poker

    Probleem selline ,et kuna ei mängi partys juba ammu sain mingi aeg sellise kirja

    As you’ve not used your account recently*, we wanted to remind you that after six months of inactivity we charge an administration fee of 5 Euros each month.

    Kiri oli muidugi pikem.
    Konto täiesti nullis ning kuhu nad arve saadavad.

    Saata supporti mingi kiri ja lasta kasutaja kinni panna või ära kustutada. mida teha ?
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #2
    Re: Party poker

    scam

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #3
      Re: Party poker

      Ei ole scam. Partypoker võtabki iga kuu raha kui inactive account on. Loyalty punktid võetakse ka ära. Kui konto nullis on, siis ofc ei saa võtta. Seega, ignoreeri nende kirju.

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #4
        Re: Party poker

        Algselt postitas Muruniiduk Vaata postitust

        Saata supporti mingi kiri ja lasta kasutaja kinni panna või ära kustutada. mida teha ?
        On kellegil konto kustutamisega kogemust partys? Kunagi lugesin mingi venna blogist vms, et ütles suppordile et konto on unlucky ja pange kinni ja tegi uue hiljem.

        Comment

        • isenseven
          Grinder
          • Sep 2009
          • 598

          #5
          Re: Party poker

          lol:D konto on unlucky... ju siis saab supporti kaudu kinni panna

          Comment

          Working...