Kas keegi teab, võibolla saab kuskilt tasuta samalaadset asja nagu PT3 või HEM? Loomulikult ei saa ta olla sama hea, aga pm ma ei mängi nii palju, et vaja PT3 või HEM-i osta.
Küsimus programmide kohta.
Collapse
X
-
Re: Küsimus programmide kohta.
Ei, see jätab eelmised käed ka meelde, aga kuna ta ei kasuta SQL andmebaasi, siis väga suure käte arvu korral muutub ilmselt ebamugavaks/aeglaseks.Algselt postitas lypsja Vaata postitustsee kuvab siis iga sessi algusest nagu nullist... ehk miinimum on vaja 100 kätt läbi mängida vastastega et VPIP ja PFR hakata uskuma?Fullstacks have more fun.
Comment
-
Re: Küsimus programmide kohta.
Tasuta saad jah pokerstrategy elephanti. Esialgu saab aga aint algaja versiooni (kus on statsid kirjas sõnadega low/high/very high jms). Pokerstartegys pead tegema 1000 strategy pointi et litsentsi tasuta saada (korraliku statsidega versiooni). Muidu maksab ka see programm. algajal läheb 1000 punkti tegemisega ka natuke aega.
Comment
-
Re: Küsimus programmide kohta.
Mingi tavaline pokertracker oli mul lihtsalt.
Ja sellele pead eraldi veel pokergrapheri külge keevitama,et see hakkaks graafikuid ka näitama.Enamasti suht "plank" program.Statse ja asju kõiki näitab aint HUD pole.
Ja see polnud mingi trial ka mul.
Comment
-
Re: Küsimus programmide kohta.
See oli sul PokerTracker V2, piraatluse teel saadud.Algselt postitas qbj0hn Vaata postitustMingi tavaline pokertracker oli mul lihtsalt.
Ja sellele pead eraldi veel pokergrapheri külge keevitama,et see hakkaks graafikuid ka näitama.Enamasti suht "plank" program.Statse ja asju kõiki näitab aint HUD pole.
Ja see polnud mingi trial ka mul.
Comment
Comment