Küsimus programmide kohta.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Crank
    Räme Fish
    • Jan 2010
    • 1

    #1

    Küsimus programmide kohta.

    Kas keegi teab, võibolla saab kuskilt tasuta samalaadset asja nagu PT3 või HEM? Loomulikult ei saa ta olla sama hea, aga pm ma ei mängi nii palju, et vaja PT3 või HEM-i osta.
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Küsimus programmide kohta.

    Mingi asi on olemas tõesti aga nimi ei tule meelde. Kunagi käis siit foorumist vähemalt nimi läbi ehk keegi teab.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: Küsimus programmide kohta.

      elevant imo

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: Küsimus programmide kohta.

        Ise kasutasin kunagi paar kuud realtime hudi. HEMi sarnane layout laudades, aga hand replayerit, graafikut jms pole. Kuvab ainult vastaste state.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • lypsja
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 270

          #5
          Re: Küsimus programmide kohta.

          see kuvab siis iga sessi algusest nagu nullist... ehk miinimum on vaja 100 kätt läbi mängida vastastega et VPIP ja PFR hakata uskuma?

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #6
            Re: Küsimus programmide kohta.

            Mingi tasuta programm peaks jah olema Poker Elephant vmt. Mäletan, et kunagi aastaid tagasi tõmbasin selle, aga ei saanud andmebaasi korralikult jooksma. Samas ma olin siis jube noob ka.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: Küsimus programmide kohta.

              Algselt postitas lypsja Vaata postitust
              see kuvab siis iga sessi algusest nagu nullist... ehk miinimum on vaja 100 kätt läbi mängida vastastega et VPIP ja PFR hakata uskuma?
              Ei, see jätab eelmised käed ka meelde, aga kuna ta ei kasuta SQL andmebaasi, siis väga suure käte arvu korral muutub ilmselt ebamugavaks/aeglaseks.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Kosmonaut
                Grinder
                • Feb 2010
                • 584

                #8
                Re: Küsimus programmide kohta.

                Tasuta saad jah pokerstrategy elephanti. Esialgu saab aga aint algaja versiooni (kus on statsid kirjas sõnadega low/high/very high jms). Pokerstartegys pead tegema 1000 strategy pointi et litsentsi tasuta saada (korraliku statsidega versiooni). Muidu maksab ka see programm. algajal läheb 1000 punkti tegemisega ka natuke aega.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: Küsimus programmide kohta.

                  Mingi tavaline pokertracker oli mul lihtsalt.
                  Ja sellele pead eraldi veel pokergrapheri külge keevitama,et see hakkaks graafikuid ka näitama.Enamasti suht "plank" program.Statse ja asju kõiki näitab aint HUD pole.
                  Ja see polnud mingi trial ka mul.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: Küsimus programmide kohta.

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Mingi tavaline pokertracker oli mul lihtsalt.
                    Ja sellele pead eraldi veel pokergrapheri külge keevitama,et see hakkaks graafikuid ka näitama.Enamasti suht "plank" program.Statse ja asju kõiki näitab aint HUD pole.
                    Ja see polnud mingi trial ka mul.
                    See oli sul PokerTracker V2, piraatluse teel saadud.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: Küsimus programmide kohta.

                      Ok :P

                      Comment

                      Working...