Rake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • thulesiia
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 56

    #1

    Rake

    Lugesin seda eesti pokkeri raamatut. Seal kirjutas, et HU on üldiselt mõtekas mängima hakata alates nl 50, sest muidu on lihtsalt rake osakaal suur. On tõesti, mängisin nl 2 hu absolutes 200bb sisseost oli meil vastasega, alguses kaotasin talle 6 taala ja lõpus võitsin talt kogu stacki ja minu bankroll oli samas seisus nagu alustasin mängu. Ehk siis maksin 200bb rake ja võitsin 200bb mingi 30 minutiga umbes. Ma ei saa aru kuidas saab olla suurem rake osakaal nl2-s kui nl50-s. Kas mitte pole see protsent täpselt sama palju rake võtmisel? Kui ma mängin nl5 6max ante lauda fulltiltis ja ma jään seal vahepeal kellegagi hu, siis mõtlen kas oleks vaja lahkuda sest nüüd siis maksan rohkem rake w, sest jäin hu?
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: Rake

    rake cap mõjutab seda.
    NL100 HU lauas AI minnes kaotad rakele samapalju kui NL2s sest rake cap on seatud x$ peale

    Comment

    • thulesiia
      Julm Donk
      • Mar 2010
      • 56

      #3
      Re: Rake

      Sul on asukoht Tartu, eeldan, et oled Tartust. Kas Tartu olympicus cash game actionit ka on. Kui ja siis üldiselt mis päeval/päevadel ja kellajal on mõtekas sinna cashi mängima tulla. Arvan, et seal on 10/10 blinded enamasti? Elan ise Valgas. Muidu käisin tln koolis mõned aastad ja siis sai reval parkes cashi vahel mängitud.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: Rake

        Algselt postitas thulesiia Vaata postitust
        Sul on asukoht Tartu, eeldan, et oled Tartust. Kas Tartu olympicus cash game actionit ka on. Kui ja siis üldiselt mis päeval/päevadel ja kellajal on mõtekas sinna cashi mängima tulla. Arvan, et seal on 10/10 blinded enamasti? Elan ise Valgas. Muidu käisin tln koolis mõned aastad ja siis sai reval parkes cashi vahel mängitud.
        ei mängi kasiinodes.

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #5
          Re: Rake

          Algselt postitas thulesiia Vaata postitust
          Sul on asukoht Tartu, eeldan, et oled Tartust. Kas Tartu olympicus cash game actionit ka on. Kui ja siis üldiselt mis päeval/päevadel ja kellajal on mõtekas sinna cashi mängima tulla. Arvan, et seal on 10/10 blinded enamasti? Elan ise Valgas. Muidu käisin tln koolis mõned aastad ja siis sai reval parkes cashi vahel mängitud.
          10/10 ja põhiliselt reede/laupäev

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #6
            Re: Rake

            Sick life Variatsioon, avastasin just et Sul minuga samal päeval sünnipäev, saad ka see aasta 21?

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: Rake

              eip. 20 saab täis. :)

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #8
                Re: Rake

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                eip. 20 saab täis. :)
                Damn, oleks saanud koos kohe kasiinot vallutama minna =D

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: Rake

                  eks sa mine õpi regularide leakid selgeks aastaga ja siis ma ühinene sinuga

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #10
                    Re: Rake

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    eks sa mine õpi regularide leakid selgeks aastaga ja siis ma ühinene sinuga
                    Ja ülejäänud 364 päeva grindin niisama?

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #11
                      Re: Rake

                      :D wp!

                      Comment

                      Working...