Eesti hümn ja Olümpsi pokker: muck or no muck?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • faronel
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 228

    #1

    Eesti hümn ja Olümpsi pokker: muck or no muck?

    Täna Tartus toimus tavaline 150 kr bonus chip freezeout turniir, bla bla.

    Huvitav olukord oli aga järgmine. Seal teisel korrusel olemas TV, kus hakati turniiri ajal näitama Eesti-Fääri saared jalgpallimatši. Ülekande alguses mängiti siis Eesti hümni, mille peale ühe laua mängijad (neid oli vist umbes 3-4 tükki) tõusid ja hakkasid hümniga kaasa laulma. Tublid patrioodid! Probleem tekkis aga diileril, kes nüüd ei teadnud, et kas kill'ida ära laua tagant tõusnud mängijate kaardid või on see "special situation", kus tavaline card muck-kill reegel ei kehti.

    Vot siis, sügav meta-filosoofiline arutelu teema teile. :D
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #2
    Re: Eesti hümn ja Olümpsi pokker: muck or no muck?

    Obv special situation !
    Pole selgitust vast vaja :D.

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #3
      Re: Eesti hümn ja Olümpsi pokker: muck or no muck?

      Special situation. Diileril võiks ikka mõningane mõtlemisvõime olla. Samas, kui need isikud oleks olnud mingite mõnuainete mõju [enne parandust kirjutasin "mõjuainete mõnu" - päris tore typo :)] all (puudus kaine mõistus), siis laseks mucki.

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #4
        Re: Eesti hümn ja Olümpsi pokker: muck or no muck?

        Kui diiler juba sellise küsimuse tõstatas, siis on ta suhteliselt ebakompetentne. Diileri asi oleks vaid siis sekkuda, kui keegi kaasmängijatest nõuab. Kui mingi tainas reeglitest järge ajab, siis võiks ta kursustele tagasi minna. Antud olukorras on vähe küsimust jah, kuidas oleks mõistlik käituda.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #5
          Re: Eesti hümn ja Olümpsi pokker: muck or no muck?

          ei leia, et igal pool peaks hakkama eesti hümni laulma kui seda kuskilt kuuled.
          aga see selleks, mucki ikka ei ole vaja visata vast

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #6
            Re: Eesti hümn ja Olümpsi pokker: muck or no muck?

            a see oli mingi uus blond diiler ka, ma ei ole teda seal varem näind (samas pole mingi 3-4 kuud mängimas ka käinud)... nehow, entertainment value +3

            edit: nehow, oleks mucki visand, poleks mul 38o'st kahju ka old :D
            Last edited by Rahapada; 11.08.10, 23:43.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: Eesti hümn ja Olümpsi pokker: muck or no muck?

              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
              ei leia, et igal pool peaks hakkama eesti hümni laulma kui seda kuskilt kuuled.
              aga see selleks, mucki ikka ei ole vaja visata vast
              Ma arvan ka. Kui on pidulik sündmus ja orkester mängib siis ikka tõused. Aga kui telekast suvalt tuleb reklaami ajal...või jalgpalli või hoki või golfi mängu ajal siis vist pole päris kohane tõusta?

              Comment

              • Rahapada
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1178

                #8
                Re: Eesti hümn ja Olümpsi pokker: muck or no muck?

                nii ja naa, kõik sõltub selelst, palju kaasa elamistunnet on

                Comment

                Working...