Abi vaja Poker Tracker 3-ega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • maarits
    Räme Fish
    • Oct 2008
    • 22

    #1

    Abi vaja Poker Tracker 3-ega

    Tere see on siis minu esimene postitus siia foorumisse.
    Mureks siis selline asi, et ma ei saa Poker Tracker 3 tõõle. Installib siis peaaegu lõpuni ja siis tuleb selline error: Failed to run initdb: 1!
    Please see the logfile in C:/Program Files/PostgreSQL/8.3/tmp/initdb.log
    Note: You must read/copy this logfile before you click OK, or it will automatically removed.
    Ja siis kui ma sinna juhatatud kausta lähen siis on seal selline kiri: The application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect. Please see the application event log for more detail.
    Ehk oksab keegi aidata.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Abi vaja Poker Tracker 3-ega

    Tere tulemast foorumisse maarits,

    Paistab, et tegu on probleemiga, mida põhjustab postgresql databaas ning seetõttu meie siin aidata ei oska. Leidsin sarnase teema: http://www.pokertracker.com/forum/ar...e6dde3306d770c

    Ehk too teema aitab sulle kätte juhatada paar niidiotsa lahenduse leidmiseks,

    Parimat soovides,
    Ranka.

    Comment

    • zyxxx
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 453

      #3
      Re: Abi vaja Poker Tracker 3-ega

      Pakun lampi, et sul oli PostgreSQL varem juba installeeritud ja mingid seaded ei sobi kokku. Tee PT3 ja PostgreSQL-le uninstall. Kustuta ka kataloogid Program Files-i alt ja installeeri PT3 koos PostgreSQL-ga uuesti.

      Comment

      • maarits
        Räme Fish
        • Oct 2008
        • 22

        #4
        Re: Abi vaja Poker Tracker 3-ega

        Nii sain edasi natuke nüüd selline probleem .Tuleb selline asi ette http://img381.imageshack.us/img381/3479/pt3ls8.png ja kui connect vajutan siis tuleb: Unable to connect with this database. Please check the database.
        Ehk oskab keegi siinkohal aidata.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Abi vaja Poker Tracker 3-ega

          Postgresql ikka instaleeritud?

          Kui jah siis pane parool ka, milleks peaks olema defaultis: "postgres" või "postgrespass"

          Comment

          Working...