Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • armand0
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 358

    #1

    Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

    Tervist.

    Äkki oskate anda nõu , kuidas NL5s võitev mängija olla.

    Mängin starsis 6maxi.
    NL2s sujus kõik hästi ja peale NL5te kolimist on mäng ebastabiilseks läinud.


    Samas tundub ,et teen kõik õigesti !




  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

    8K käega 2 Buy ini-i miinuses ja juba arvad, et midagi on valesti. Soovitan otsida Ranka blogist ülesse artikkel variatsiooni kohta.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #3
      Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

      Nalja teed või ?

      Minu 1 päeva NL5 +NL10 cap+ NL10 shallow graph.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • armand0
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 358

        #4
        Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

        Okei ,aga mis statsidest arvate ?

        Comment

        • I R Baboooon
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 235

          #5
          Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

          6maxi kohta VÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄGA tight...
          Uuri erinevaid 6max starting hand tabeleid ja hakka adjustima late pos mängu olenevalt blindidel olevatest vastastest jne... UTG, MP ja blindidel mängi julgelt tightilt aga CO ja BTN võib range väga suur olla, võta laudu ka vähemaks, kui sul neid liiga palju on ja ei jõua jälgida ning pead nii tighitlt mängima.
          Last edited by I R Baboooon; 05.08.10, 17:06.

          Comment

          • Madis_89
            Grinder
            • Feb 2009
            • 841

            #6
            Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

            Sample on ka väga väike alles.

            Comment

            • armand0
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 358

              #7
              Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

              Asi läheb järjest hullemaks , sest nüüd kaotasin 1k kätte peale veel 4BI !

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #8
                Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

                Tule mu poole, mul on õlut, võtame tildi maha. Ja võin sulle rääkida variatsioonist. Mu kunagist graafikut tahad näha? Pärast seda tundub sulle -4Bi magusana nagu litsi musi.

                Comment

                • armand0
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 358

                  #9
                  Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

                  oleks hea idee.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #10
                    Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    Tule mu poole, mul on õlut, võtame tildi maha. Ja võin sulle rääkida variatsioonist. Mu kunagist graafikut tahad näha? Pärast seda tundub sulle -4Bi magusana nagu litsi musi.
                    Kus elad?

                    Jõhker õlle isu tuli praega... a kuradi kella kümne seadus rsk

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #11
                      Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

                      veskimetsas. kui tahad pidu panna, siis PM

                      Comment

                      • armand0
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 358

                        #12
                        Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        veskimetsas. kui tahad pidu panna, siis PM
                        Peaks jah ühe puhkuse tegema.

                        Comment

                        • VinQbator
                          FPP Pro
                          • Dec 2008
                          • 214

                          #13
                          Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

                          No kui sa kõik õigesti teed siis küllap hakkab ikka ülesmäge minema varsti.

                          Comment

                          • armand0
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 358

                            #14
                            Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !



                            Graafik läheb järjest hullemaks äkki downswing või midagi sellist?

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #15
                              Re: Kuidas olla NL5s võitev mängija. !

                              Algselt postitas armand0 Vaata postitust


                              Graafik läheb järjest hullemaks äkki downswing või midagi sellist?
                              Sample on küllaltki väike, eks see downswing ole, kui tiltamist pole olnud.

                              Comment

                              Working...