***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #1666
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    sihuke naljakas käsi

    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 158552
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP2: $240.45
    CO: $112.30
    BTN: $200.00
    SB: $201.00
    BB: $200.00
    Hero (UTG): $205.95
    UTG+1: $323.70
    UTG+2: $144.30
    MP1: $200.00

    Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG with 6 6
    Hero raises to $6, 5 folds, BTN calls $6, 2 folds

    Flop: ($15.00) 6 5 5 (2 players)
    Hero bets $10, BTN calls $10

    Turn: ($35.00) 8 (2 players)
    Hero bets $22, BTN raises to $50, Hero calls $28

    River: ($135.00) 4 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $80, Hero raises to $139.95 all in, BTN calls $54 all in

    Final Pot: $403.00
    BTN shows 7 9 (a straight flush, Five to Nine)
    Hero shows 6 6 (a full house, Sixes full of Fives)
    BTN wins $400.00
    (Rake: $3.00)

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1667
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Daily Thirty Grandis AA vs KK vs QQ

      QQ tõmbas ära obv!

      Comment

      • TaaviK
        FPP Pro
        • Nov 2008
        • 248

        #1668
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        No-Limit Hold'em, $2.00 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        saw flop

        MP1 ($197)
        Hero (MP2) ($227.63)
        CO ($218.10)
        Button ($93.32)
        SB ($349.65)
        BB ($200)
        UTG ($353.64)

        Preflop: Hero is MP2 with 8, A
        2 folds, Hero bets $7, 1 fold, Button calls $7, 1 fold, BB calls $5

        Flop: ($22) 10, 8, 8 (3 players)
        BB checks, Hero bets $14, 1 fold, BB calls $14

        Turn: ($50) 8 (2 players)
        BB checks, Hero bets $30, BB calls $30

        River: ($110) 10 (2 players)
        BB bets $28, Hero raises $70, BB calls $42

        Total pot: $250


        Natuke ebatavaline käsi just siia teemasse(sest ma võitsin), aga ma lihtsalt olen tiltis oma lolluse pärast. Mille kuradi pärast ma nii vähe riveril bettisin? Ma teadsin, et tal on T ja et ainuõige move on shove, aga õigel momendil aju lihtsalt jooksis kokku. Ma oleks väga kindlalt ta terve stäcki endale saanud. ARRGGHH, nutan nüüd oma kaotatud 80$.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #1669
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Kandsin starsist rolli välja ja pean nüüd sellistega siin maad jagama täis peaga....

          PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00+$0.20 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          Button (t1310)
          Hero (SB) (t1690)

          Hero's M: 56.33

          Preflop: Hero is SB with 3, 4
          Button bets t40, Hero calls t20

          Flop: (t80) A, 4, 4 (2 players)
          Hero checks, Button bets t20, Hero raises to t100, Button raises to t180, Hero raises to t360, Button calls t180

          Turn: (t800) 9 (2 players)
          Hero checks, Button bets t910 (All-In), Hero calls t910

          River: (t2620) 7 (2 players, 1 all-in)

          Total pot: t2620

          Results:
          Button had 10, 2 (flush, Ace high).
          Hero had 3, 4 (three of a kind, fours).
          Outcome: Button won t2620

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #1670
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            ma ärkasin võõras linnas, särk okse ja verega koos (suure tõenäosusega pole kumbki mnu oma) ja mitte kui sittagi ei mäleta. fakk mai saa aru, mida aasta edasi seda rohkem õnnestub ennast mällerisse juua.. nooruses sellist asja ei esinenud.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #1671
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas vennike
              ma ärkasin võõras linnas, särk okse ja verega koos (suure tõenäosusega pole kumbki mnu oma) ja mitte kui sittagi ei mäleta. fakk mai saa aru, mida aasta edasi seda rohkem õnnestub ennast mällerisse juua.. nooruses sellist asja ei esinenud.
              ha ha haa.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1672
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas vennike
                ma ärkasin võõras linnas, särk okse ja verega koos (suure tõenäosusega pole kumbki mnu oma) ja mitte kui sittagi ei mäleta. fakk mai saa aru, mida aasta edasi seda rohkem õnnestub ennast mällerisse juua.. nooruses sellist asja ei esinenud.

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #1673
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Step 3 satikas. Oleks saand mõnuga Sunday milli taguda täna. AGA HUI !!!
                  Tra, ei võida nende emandatega, never ever




                  PokerStars No-Limit Hold'em, $75+$7 Tournament, 200/400 Blinds 25 Ante (3 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  SB (t3035)
                  BB (t7075)
                  Haige (Button) (t3390)

                  Haige's M: 5.02

                  Preflop: Haige is Button with Q, Q
                  Haige bets t1200, SB raises to t3010 (All-In), 1 fold, Haige calls t1810

                  Flop: (t6495) 7, 8, 3 (2 players, 1 all-in)

                  Turn: (t6495) 4 (2 players, 1 all-in)

                  River: (t6495) K (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: t6495

                  Results:
                  Haige had Q, Q (one pair, Queens).
                  SB had J, K (one pair, Kings).
                  Outcome: SB won t6495

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #1674
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Ülikõva ROFL

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #1675
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas vennike
                      ma ärkasin võõras linnas, särk okse ja verega koos (suure tõenäosusega pole kumbki mnu oma) ja mitte kui sittagi ei mäleta. fakk mai saa aru, mida aasta edasi seda rohkem õnnestub ennast mällerisse juua.. nooruses sellist asja ei esinenud.
                      mul ainult korra nii juhtunud ilma ropsi ja vereta. Läkisn tsikkideg autoga sõitma ja jäin magama- Ärkasin türil ja hommikul mägisin beebiga ja hääletasin koju tagasi

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #1676
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        vittu, kandisn redkingsist raha välja ja nnüüd oli mingi Buy-in tagasi tulnud uitamast, hakkasin sellega kütma nl10t 3l laual
                        täiesti vitus, varjatisoon lükkas türa persse

                        flop J9Q kaks flush kaarti, mul KJ fd, mingi vend teeb kusise minraise, ma otsa allini pohhuilt, calib K9 ära suvalt ja ma ei improvei. Ei tea, see suht pohhui, aga siis teine kolmandik ühel laual läheb nii, et mul mingi KQ vms igatahes mul oli Fd ja oesd ja kütsin reraisedega allini ja vastas oesfd ja flopatud straigth, mul ei hakka hamma speale isegi, kas nii saab olla, igatahes floppas rea, ja mõelmal oli oesfd ja sõime üksteise oute, aga ta jäi oma rea juurde

                        pole rolli pole õnne

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #1677
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          vittu ja kuna ma teglt 5card drawd panen hullult kuna igav oli ja lugeisn malmuthi draw ja lowballi raamatut väheke, siis võtsin hoopis muude asjade kõrvale ühe laua seda lahti ja vittu tõmbab 4 kaarti ja mu top 2 pair top kickeri vatsu tõmbas tripsi, no mida vittu, mis toimub. Kõigepealt kaob raha ära, siis ilmub välja, ja siis tuleb sellised sitaseid biite, et mul kopp ees ja magama. Mingu vittu oma külma deckiga, aga see töötab absull igal pool, et suvalise prahiga stand pat pf ja raise ja kui keegi ei tõmba näiteks 2te kaarti, siis võib julgelt littida imo, sest muude tõmbamiste kõrval kui keegi ei hittinud, siis kusevad ennast täis ja loobivad kõik maha.

                          Comment

                          • mihkel88
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 140

                            #1678
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            traaaaaaaa võlaõiguse eksam, lemmikaine ülikoolis, ainus eksam milles ma olin 110 % kindel, et B tuleb minimaalselt.... öösel tulen segi peaga koju ja vaatan et sain F...unreal

                            Comment

                            • EGERT
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1042

                              #1679
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas jrgn hell
                              flop J9Q kaks flush kaarti, mul KJ fd, mingi vend teeb kusise minraise, ma otsa allini pohhuilt, calib K9 ära suvalt ja ma ei improvei.
                              Sa peaksid liikuma limiidis kõrgemale, kus nad austavad su tõsteid :)

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1680
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                l2ksin l2tti .. eelarve tegin endale 7k .. aga hui, ma pidin oma kaardi kaasa ju võtma, vaatasin eileo mmiku broneeringuid ... 18k ja nats peale .. see ajas nii pssed off et jõin eile ka t2is end veel .. täna kaine .. homme kooma again

                                Comment

                                Working...