***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1621
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    türa küll, iga kord need krdi donkid tõmbavad oma masti või muu sita ära:-/

    Bodog $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $28.60
    SB: $11.15
    BB: $38.55
    UTG: $25.05
    UTG+1: $24.75
    MP1: $24.25
    MP2: $15.42
    Hero (CO): $54.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with J J
    2 folds, MP1 calls $0.25, MP2 calls $0.25, Hero raises to $1.50, 3 folds, MP1 calls $1.25, MP2 calls $1.25

    Flop: ($4.85) A J 6 (3 players)
    MP1 checks, MP2 bets $13.92 all in, Hero calls $13.92, MP1 folds

    Turn: ($32.69) 4 (2 players - 1 is all in)

    River: ($32.69) 7 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $32.69
    MP2 shows K T
    Hero shows J J
    MP2 wins $31.19
    (Rake: $1.50)

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1622
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      oleks ka tänasest sesstist paar kätt siia postitada, aga ma ei viidsi .. saage mu eest ka veel biite

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #1623
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        mitu päeva tildi käes olnud :'(. pole juba tükk aega seda jama esinenud.....
        eile cashis tegin sõna otseses mõttes 30min jooksul 4,5k eek eest välja. oleks end kõrvalt näinud, oleks häbi olnud......õnneks sain minema ja nii suure kiiruga, et unustasin isiklikke asju kasiinosse.....roll hävib.....tra, närvid läbi.
        nagu mingi sitarott, kes ei suuda end kokku võtta.
        lugedes bloge tundub mitmetel(tigrano näit.) kes muidu ei tilta, probleeme olevat. miski **** kuu seis või magnettormid vms visst.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1624
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas vsiu100
          mitu päeva tildi käes olnud :'(. pole juba tükk aega seda jama esinenud.....
          eile cashis tegin sõna otseses mõttes 30min jooksul 4,5k eek eest välja. oleks end kõrvalt näinud, oleks häbi olnud......õnneks sain minema ja nii suure kiiruga, et unustasin isiklikke asju kasiinosse.....roll hävib.....tra, närvid läbi.
          nagu mingi sitarott, kes ei suuda end kokku võtta.
          lugedes bloge tundub mitmetel(tigrano näit.) kes muidu ei tilta, probleeme olevat. miski **** kuu seis või magnettormid vms visst.
          karma ...

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #1625
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas leits
            karma ...
            võimalik.
            tegin väikese rehkenduse. paari päevaga ära põletanud kokku 1730$. lihtsalt nagu väike värd, ilma millegile mõtlemata ära andnud. nice job.
            aga hea on see, et peale seda virisemist tunnen motivatsiooni jälle tärkamas.
            krt miski pool aastat juba ei teadnud, mis asi see tilt on........
            tundub, et tilt on nagu pohmakas. mida vanem oled, seda harvemini aga raskemini niidab.......

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #1626
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas vsiu100
              lihtsalt nagu väike värd,
              Miks nagu ??? Oledki ju :D

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #1627
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas Svenza
                Miks nagu ??? Oledki ju :D
                kle sina pärdik ei ütle.
                ässitan outdraw masterid muidu jälle kallale, kui Tallinna satud. ;D

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #1628
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Sama siin, muidu ei tilta, aga praegu iga pisimgi asi ajab sellise tildi peale.

                  Comment

                  • TaaviK
                    FPP Pro
                    • Nov 2008
                    • 248

                    #1629
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    See tuletab meelde, et minu pokkeritoas on üks vastik väike värdjas, kes on stabiilselt kaotav mängija. Ta on mind mitu korda tilti ajanud oma äratõmbamistega. Üks kord olin ma nii megatildis, et callisin riveril mingi 200taala J-highga(ärge küsige). Pärast olin lihtsalt hämmingus, et ma midagi taolist teha suutsin, sest enda arust on mul tilt juba pikemat aega kontrolli all olnud. Igatahes nüüd ma lihtsalt ei julge temaga enam HU või 3-way lauas mängida, sest ma ei suuda end tagasi hoida. Olen talle mingi kilo $ vist umbes maha mänginud. Masendav...

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #1630
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      http://www.youtube.com/v/eQ9rBSTviMU&hl=en&fs=1&

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1631
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        standard.. Bodogis KK pf allin.. tuleb BI lisaks kenasti... FTP's KK enamvähem esimene käsi mida mängin.. loomulikult AA vastas.. ja natukene hiljem donk kes oma stacki on maha donkanud.. lennutab alline $5 iga käega.. callin AJsiga ära loomulikult on tal AKo mis peab... sessi algus siis -1,5BI FTPs.. just another standaqrd day in the office:-/

                        %¤/&#/&>&%/#&#

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1632
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          käi vittu krdi sitaimejad.. tra ma tahaks nendele FTP proplayadele hambasse anda.. saan oma õhtu FTPs plussi tuleb selline käsi:

                          Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          MP: $27.36
                          Hero (CO): $47.72
                          BTN: $24.40
                          SB: $5.11
                          BB: $6.25
                          UTG: $17.27
                          UTG+1: $20.47

                          Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with A K
                          UTG calls $0.25, 2 folds, Hero raises to $1.25, 3 folds, UTG calls $1

                          Flop: ($2.85) 5 8 K (2 players)
                          UTG bets $16.02 all in, Hero calls $16.02

                          Turn: ($34.89) 4 (2 players - 1 is all in)

                          River: ($34.89) 6 (2 players - 1 is all in)

                          Final Pot: $34.89
                          Hero shows A K (a pair of Kings)
                          UTG shows 7 K (a straight, Eight high)
                          UTG wins $33.15
                          (Rake: $1.74)

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1633
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            FAKING PUTSI TYRA MUNNI PERSSE .. 3 TOP SETTI JÄRJEST H2VITATI @NL25 OBV RIVERITESSE FLUSHID .. FAKING H2STI MÄNGITUD VÄLJA KÕIK .. TURNI C/R AI KÕIK JA OBV TULEB ALATI ... ja nl50 ma jöätan oma teekonnas vahele .. rigged urgas

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1634
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              OI KUI LOOSE JA FISHINE LAUD
                              Aga no fagens, mis kuradi flop :'( :'(
                              fpokgdjdfüad

                              Statsid:


                              Ning 2 järjestikust kätt:

                              #1: http://www.pokerhand.org/?4367683F

                              ja kohe järgmine

                              #2: http://www.pokerhand.org/?4367688


                              PEDED NOH

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1635
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                FUUUUUCKK..
                                istun lauda.. vaatan et mingi suht solid regular limbib BTNi pealt.. wtf.. loomulikult pitsitasin teda igast servast.. näitab Axo'd.. siis vaatan uuetsi.. tra.. statid polnud lauas veel paigas.. mingi suvaline fish oli.. -0,5BI

                                Comment

                                Working...