***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1561
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    obv kui teil hand siis loetakse teid nagu raamatut.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #1562
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      http://www.pokerhand.org/?4329410 tra küll, samal turnal, kuradi 6max turna, 3 korda KK vs AA ja 6max. Mingi fucking nit raises, teadsin, et busto moment tuleb. CL stacki blowsin ära premiumitega. See ei ole normaalne. Misclick, et kohe ei shovenud.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #1563
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        tra, heater on otsa saanud :(

        Päris jama lugu ütleks selle kohta.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #1564
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          trio sess siis

          28st 5x AA crackiti 2ra+ veel AA jäi t2na -2.5
          22st 4x KK crackiti 2ra KK j2i +1.5

          haige on see trio ikka...

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1565
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas K2snakas
            trio sess siis

            28st 5x AA crackiti 2ra+ veel AA jäi t2na -2.5
            22st 4x KK crackiti 2ra KK j2i +1.5

            haige on see trio ikka...
            tegid 10k käelise sessi?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1566
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              SB ($7.95)
              BB ($25)
              UTG ($21)
              MP1 ($24.55)
              MP2 ($29.75)
              CO ($23.95)
              Hero (Button) ($25)

              Preflop: Hero is Button with 9, 8
              UTG calls $0.25, MP1 bets $0.50, 2 folds, Hero calls $0.50, 2 folds, UTG calls $0.25

              Flop: ($1.85) 10, 5, 6 (3 players)
              UTG checks, MP1 bets $0.25, Hero raises to $1.25, 1 fold, MP1 raises to $2.25, Hero calls $1

              Turn: ($6.35) 7 (2 players)
              MP1 bets $7, Hero raises to $22.25 (All-In), MP1 calls $14.80 (All-In)

              River: ($49.95) 5 (2 players, 2 all-in)

              Total pot: $49.95 | Rake: $2.45
              Main pot: $49.95 between MP1 and Hero, won by MP1

              Results:
              Hero mucked 9, 8 (straight, ten high).
              MP1 had 5, 5 (four of a kind, fives).
              Outcome: MP1 won $47.50


              Valusalt head regularid on küll NL25 .. väga pissed ei ajanudki .. paar kurja sõna lendas ja lasin edasi ..mingi 18 lauda oli, ei olnud aega mõelda enam sellele k2ele :D

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #1567
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas pikk28
                tegid 10k käelise sessi?
                5k

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1568
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***




                  TRA MA EI VÕI MIDA VITTU MIS DONGID IDIKAD TAOPSDKSADGpisfdgjodühäkfd LMINE PUTSI, eeldasin et tal see st8 olemas tegelikult, aga mu monster draw on heas seisus :D, AGA NO TAL OLI VAID DRAW JA TA HITTIS SELLE OLEMATU DRAW:.............MINE VITUUU

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #1569
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    NL50 peal lugesin kätt valesti või õigemini ajasin lauad sassi..
                    ühes AA ja teises KK ning selles board Q38QA, pot on 22$ ja vastane paneb all-n 57$ (mul stack suurem), vaatan et AA käes.. insta call... argh... polnudki AA... KK hoopis... ja vastane näitab AT
                    :'(
                    Sellest sai kohe väike TILT ja teine BI läks otsa ja kolmas ja neljas ka :-[
                    Siis lõpuks kobistasin 3 BI-d tagasi.. tänased 3h mängu läksid siis nii.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #1570
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas levis
                      NL50 peal lugesin kätt valesti või õigemini ajasin lauad sassi..
                      ühes AA ja teises KK ning selles board Q38QA, pot on 22$ ja vastane paneb all-n 57$ (mul stack suurem), vaatan et AA käes.. insta call... argh... polnudki AA... KK hoopis... ja vastane näitab AT
                      :'(
                      Sellest sai kohe väike TILT ja teine BI läks otsa ja kolmas ja neljas ka :-[
                      Siis lõpuks kobistasin 3 BI-d tagasi.. tänased 3h mängu läksid siis nii.
                      Mmmm.. ma sain kah alguses valusaid hoope ja siis tiltasin igaksjuhuks lihtsalt kah paar BI ära. Põhimõtteliselt ei oska enam mängida, nii palju olen kaotanud see kuu just oma tiltamise ja disipliini probleemidega. Peab nats aja maha võtma ja madistama NL30 vist mõnda aega kuni enda mindseti korda saan, sest siis kui täies hoos olen ja teen oma A mängu ei näe probleemi biitida.

                      Comment

                      • Andrus Ansip
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 26

                        #1571
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Elu shanss raisk... villainil 46o, ma millegipärast ei oska konvertida

                        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.01+$0.00 Tournament, 12500/25000 Blinds 5000 Ante (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        SB (t285714)
                        Hero (Button) (t209286)

                        Hero's M: 4.41

                        Preflop: Hero is Button with A, 6
                        Hero bets t75000, SB raises to t280714 (All-In), Hero calls t129286 (All-In)

                        Flop: (t418572) 8, 3, 4 (2 players, 2 all-in)

                        Turn: (t418572) Q (2 players, 2 all-in)

                        River: (t418572) 4 (2 players, 2 all-in)

                        Total pot: t418572

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1572
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          irw kui ennem oli vastas kk vs aa, siis sellest oli vähe täna pidi ikka ühes käes kk vs kahe aa vastu olema irw, elu nagu lill.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #1573
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas TIGRANO
                            irw kui ennem oli vastas kk vs aa, siis sellest oli vähe täna pidi ikka ühes käes kk vs kahe aa vastu olema irw, elu nagu lill.
                            Kahe AA vastu on õnneks equity suurem. Sul karma taastub
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #1574
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Pahvak
                              Kahe AA vastu on õnneks equity suurem. Sul karma taastub
                              Mastiga ära tõmbamise võimaluse nullib ;D Muidu naljakas oli irw ja taastub jah ak vs aq ja aqs täna 100bb stakkinud ;D

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #1575
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas rohelinekonn
                                Mmmm.. ma sain kah alguses valusaid hoope ja siis tiltasin igaksjuhuks lihtsalt kah paar BI ära. Põhimõtteliselt ei oska enam mängida, nii palju olen kaotanud see kuu just oma tiltamise ja disipliini probleemidega. Peab nats aja maha võtma ja madistama NL30 vist mõnda aega kuni enda mindseti korda saan, sest siis kui täies hoos olen ja teen oma A mängu ei näe probleemi biitida.
                                Juba ühe päeva või lausa ühe sessiooni sees võib olla suur kontrast, nii et ei tasu meelt heita. Minu arvates NL30 peal ei ole tase suurt nõrgem kui NL50.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...