***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #1516
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ja ma olin kindel, et KK oli vanal :D

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #1517
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      http://www.pokerhand.org/?4316052 nahuj donkamendid. fishikari hitib mu vastu rääbisega päevast päeva.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #1518
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        turniir -1k(eek) + cash -4k(eek) >:(
        kõige funim on see, et turniiril täpselt bubble e. esimene, kes ilma rahata jäi peale 5h mängu.
        ja cashis juba vahetasin raha kinni, kui olin 3,5k plussis ja tegin viimast kätt (omaha), milles floppasin top set (KKK)+ nut flsdraw aga obv sai vastane rea ja hui minu tuhat outi tuli......nice,nice.
        ja tra just tehti mulle turniiril slowrolli ja kui 1 mees vastasele ytles et mix slowrollid, siis oli vastus et "räägi mu käega, ma ei tea mis see tähendab" >:(

        Comment

        • MIKE_K6o
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 221

          #1519
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Ei saa aru miks te ikka seal Primas siis olete.. see on juba aegade algusest peale rigged olnud.. Seal kehtib reegel, et kui sul flopis draw on käes, siis oled võitja.. sest river võidab alati.

          Seal kõlbab aint vahest mingeid satikaid livedele teha... muuks need toad ei kõlba!

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #1520
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas MIKE_K6o
            Ei saa aru miks te ikka seal Primas siis olete.. see on juba aegade algusest peale rigged olnud.. Seal kehtib reegel, et kui sul flopis draw on käes, siis oled võitja.. sest river võidab alati.

            Seal kõlbab aint vahest mingeid satikaid livedele teha... muuks need toad ei kõlba!
            kui selline read on siis miks mitte mängida ?

            Comment

            • MIKE_K6o
              FPP Pro
              • Jan 2009
              • 221

              #1521
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas variatsioon
              kui selline read on siis miks mitte mängida ?
              No üldjuhul kipub ikka nii olema, ära päris nii sõnasõnalt võta aga suhteliselt kurb seal mängida... ja tilt ka kohe kerge tulema.

              Comment

              • Matzet
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 74

                #1522
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                KK vs AK vs AA pf all in..baaah board tuli QQJAK asfasdffhjghjf

                //i play so bad

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #1523
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas Matzet
                  KK vs AK vs AA pf all in..baaah board tuli QQJAK asfasdffhjghjf
                  no parim käsi võitis ju? milles asi?

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #1524
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    No-Limit Hold'em, $0.30 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    SB ($53.62)
                    BB ($59.56)
                    suhusaanud (UTG) ($60.99)
                    Button ($21.82)

                    Preflop: suhusaanud is UTG with A, Q
                    suhusaanud bets $1.20, 1 fold, SB calls $1.05, BB calls $0.90

                    Flop: ($3.60) 3, A, 6 (3 players)
                    SB checks, BB checks, suhusaanud bets $2.70, SB calls $2.70, BB calls $2.70

                    Turn: ($11.70) 8 (3 players)
                    SB checks, BB checks, suhusaanud bets $11.70, SB calls $11.70, 1 fold

                    River: ($35.10) 2 (2 players)
                    SB checks, suhusaanud bets $17.55, SB raises $38.02 (All-In), suhusaanud calls $20.47

                    Total pot: $111.14

                    Results:
                    SB had 8, 8 (three of a kind, eights).
                    suhusaanud had A, Q (one pair, Aces).
                    Outcome: SB won $109.64


                    panin litsi tõmbe peale, millega ta flopis callis ei tea, lootis selle 6% peale

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #1525
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      fuckingdfgasdga teist päeva vool kepib ajusi just sess poolik ja jälle katkestus, öösel samugti kdgfjasdgjadögfsdfjasödklgfjas, mingid alajaamad jne lendavad õhku sellise ilmaga, 3-4 eesti energia jeepi sõitis just majast mööda jöllle ei julge mängdia.

                      1 asi ostan UPSi ;D

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #1526
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        mul paneb net juba viimased nädalad näkku.
                        pidevalt mingid millissekundilised disconnectionid ja haigelt suur ping.
                        täna viskas kopa ette ja saatsin teenusepakkujale vaoshoitult viisaka sõimukirja.
                        tra kaua ma nuuman neid kui nad ei viitsi midagi oma teenuse kvaliteedi heaks teha. rigged >:(

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1527
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas Tarmonator
                          mul paneb net juba viimased nädalad näkku.
                          pidevalt mingid millissekundilised disconnectionid ja haigelt suur ping.
                          täna viskas kopa ette ja saatsin teenusepakkujale vaoshoitult viisaka sõimukirja.
                          tra kaua ma nuuman neid kui nad ei viitsi midagi oma teenuse kvaliteedi heaks teha. rigged >:(
                          Sellepeale ütlevad, et koli linna

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #1528
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Sellepeale ütlevad, et koli linna
                            pigem ütlevad, et võta midagi muud kui rahul ei ole
                            obv ei ole muid valikuid võtta...

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #1529
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Tegelikult on asi naljast kaugel, kui töövahendid ei ole korras. Selle nimel punnitaks ja kasvõi tõesti viimases hädas sõimaks kõiki, et asjad korda saada. Mõnikord võib asi liiga kalliks minna ja siis võib siin threadis kolm lehekülge sõimu teele panna, millest tegelikult kasu pole >:(

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1530
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                meil eile oli ka elioniga probleem, aasta jooksul esimene. Mingi kohalik pask oli v2lja surnud neil siin, 45min pärast oli kõik UP again .. mingi 7 paiku õhtul .. ELION on ikka nutside nuts.

                                Comment

                                Working...