Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
ahah.. tuli ära ka see päev, mida ma nii kaua pikisilmi oodanud olen :(
eriti tilti ei ajanudki kusjuures, oma mäng oli nibin-nabin, paar kaheldavat calli oli. ega ei saa midagi suurt teha ka kui AK käes flop AKx, vastas obv AA, 40/20 vanad panevad nuppe 279 flopist, mul AA käes, 2set vastas jne.
ahah.. tuli ära ka see päev, mida ma nii kaua pikisilmi oodanud olen :(
eriti tilti ei ajanudki kusjuures, oma mäng oli nibin-nabin, paar kaheldavat calli oli. ega ei saa midagi suurt teha ka kui AK käes flop AKx, vastas obv AA, 40/20 vanad panevad nuppe 279 flopist, mul AA käes, 2set vastas jne.
, Q
, 8 
, 4

TC
Comment