***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1381
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    vähemalt on ilus kaotus :D ning tilti eriti ei teki :D

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #1382
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      nahui proovisin jälle vahelduseks cashi...preflop allinid:
      AK vs QQ
      AK vs 55
      JJ vs AK
      AK vs 45


      lisaks eilse foorumi HU flipid ka suhu. k6ik suhu. jah, on õnne olnud see kuu jah, on on. putsi.

      keegi mynti tahab visata minuga 60-40 minu kasuks? usun, et oleks +EV teile tra.

      Comment

      • tdx
        Grinder
        • Oct 2008
        • 768

        #1383
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        AK'ga võib callida ka pre btw.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #1384
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas tdx
          AK'ga võib callida ka pre btw.
          või foldida ;D Samas nagu näha, siis siin lükatakse all in ikka väga laia rangega ja AK all in suht õigustatud selliste mängijate vastu.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1385
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas lebovend
            nahui proovisin jälle vahelduseks cashi...preflop allinid:
            AK vs QQ
            AK vs 55
            JJ vs AK
            AK vs 45


            lisaks eilse foorumi HU flipid ka suhu. k6ik suhu. jah, on õnne olnud see kuu jah, on on. *****.

            keegi mynti tahab visata minuga 60-40 minu kasuks? usun, et oleks +EV teile tra.
            said mu laki endale ... ela taga rahulikult 300k kätt ja siis kingi edasi j2rgmisele :)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1386
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              ma loodan et mina pole järgmine...samas tähed näitavad et nii hakkab olema :S

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #1387
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Tra, kukkusin uisutades põlve peale ja nüüd valutab jubedalt.

                [ ] põlvekaitsmed
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1388
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  TÜRA EMA, MIKS SA SÜNNITASID MIND SIIA MAAILMA! PUTSI MA OLEN NII NÄRVIS PRAEGU! PUTSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #1389
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas fishh
                    Ma uisutasin eelmine aasta terve suve ilma kaitsmeteta. Mõnes kohas ikka mäest alla ja tuul tagant mõtlesin, et kui nüüd peaks kukkuma, siis suht surmalaks kah. Kusjuures ise veel täis algaja kah.
                    Ilma kiivrita ma ei julgeks üldse sõita, mul need 100mm rattad ka, mis on tiba kiiremad kui tavalised. Randmekaitsmed on mul ka olemas, et noh panen randmed maha kui vaja, aga eile said põlved ikka enne jaole.

                    Muidu uisutamine on ikka jube fun võrreldes jooksmisega.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Tarq666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 814

                      #1390
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Pokerstars $5.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 127184
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      CO: $5.95
                      Hero (BTN): $9.40
                      SB: $6.18
                      BB: $4.92
                      UTG: $6.35

                      Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with A J
                      UTG raises to $0.15, 1 fold, Hero calls $0.15, 2 folds

                      Flop: ($0.37) 7 5 4 (2 players)
                      UTG checks, Hero checks

                      Turn: ($0.37) K (2 players)
                      UTG bets $0.05, Hero calls $0.05

                      River: ($0.47) Q (2 players)
                      UTG bets $0.80, Hero raises to $2.50, UTG raises to $6.15, Hero calls $3.65

                      Final Pot: $12.77
                      UTG shows 6 8
                      UTG wins $12.17
                      (Rake: $0.60)

                      Pokerstars $5.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 127186
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      Hero (BTN): $4.93
                      SB: $4.28
                      BB: $9.59
                      CO: $2.24

                      Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with 7 A
                      1 fold, Hero raises to $0.25, SB calls $0.23, 1 fold

                      Flop: ($0.55) T 9 6 (2 players)
                      SB checks, Hero bets $0.40, SB calls $0.40

                      Turn: ($1.35) 5 (2 players)
                      SB checks, Hero checks

                      River: ($1.35) 7 (2 players)
                      SB bets $0.25, Hero raises to $1.75, SB raises to $3.63, Hero calls $1.88

                      Final Pot: $8.61
                      SB shows K 8
                      SB wins $8.21
                      (Rake: $0.40)



                      2h jooksul sellised käed võivad väga tilti ajada, hea, et tegemist kõigest NL5. Mõistan pokkeriproffide rasket tööd nüüd paremini. :)

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #1391
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        wooops

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #1392
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          tra need qualifierid ajavad mind tilti juba teist päeva lahmin ühele suur turnale ja jään bubbleisse. fuck küll 4 alles 3 saavad pileti mehed lahmivad lauas korda mööda all in ja vahetavad raha kuniks kõik on võrdsed ja mina siis oma JJ vs A6 vastu saan litti jälle vittu küll

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #1393
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Eile hõiskasin, et sain duublisse donkamise depoka-ülla ülla, masendav jooks täna tegi eilsest ümmarguse 0-i. Vähemalt on depoka jagu veel kontol ning saab dongata edasi mõne aja pärast.

                            mõned kümned käed enne sessi lõppu oli set% 1 või 2 ja neid väheseidki ei makstud kinni. Ühes lauas kaks korda AA-ga suhkamisse nii vasakul istuja kasuks ning ega paremal istujatki ilma ei saanud jätta. :-[

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1394
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              PF AI AK vs AT 92% venna vastu, no good, AK3 flopil nuppe, mul AK, riverisse flush :(

                              Comment

                              • Mandre
                                Jube Noob
                                • Mar 2009
                                • 196

                                #1395
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas Provoker
                                Eile hõiskasin, et sain duublisse donkamise depoka-ülla ülla, masendav jooks täna tegi eilsest ümmarguse 0-i. Vähemalt on depoka jagu veel kontol ning saab dongata edasi mõne aja pärast.

                                mõned kümned käed enne sessi lõppu oli set% 1 või 2 ja neid väheseidki ei makstud kinni. Ühes lauas kaks korda AA-ga suhkamisse nii vasakul istuja kasuks ning ega paremal istujatki ilma ei saanud jätta. :-[
                                Kui küsida tohib siis mis nimega mängid seal?
                                Ise ka üritan seal vaikselt mängida
                                Endal täna samamoodi sain kaks korda AA suhkamisse ükskord oli kolmik vs rida ja teisel korral sai donk masti kokku :)

                                Comment

                                Working...