***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #1336
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Nii nad ütlesid, et kannavad kõik üle algsele kontole 1-3 tööpävea jooksul.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1337
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas PokerDevil
      Tussi!

      FTP acc pandi kinni. Põhjuseks toodi konto, mida ma ei mäletanudki, et oli. Sellel kontol No depo, no points, playmoney 16k. Ütlevad, et see mu main acc.

      Mingu perse see FTP, kui nad selliseid põhjusi välja toovad(välja urgitsevad), et kontot sulgeda. Maksku ise rake-i siis.

      Kahju on suht paljudest kaduma läinud punktidest ja iron manist ning medalitest.

      Fuck FTP!
      oh sa tutt ja tuulelohe!
      endal oli ka plaan sinna millalgi liikuda ning samamoodi mingi playmoney account kunagi 2a tagasi tehtud.
      tra ma ei julgegi enam sinna minna. jään AP-sse edasi kui läpaka korda peaksin kunagi saama.
      sick man!
      loodame, et papi saad kätte mingi valemiga!

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1338
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Väga karm, kas nad mingit lahendust ei pakkunud? Üks FTP mängija jälle vähem nii.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #1339
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          PokerStars No-Limit Hold'em, $50+$5 Tournament, 10/20 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          CO (t2950)
          Button (t2960)
          SB (t3205)
          BB (t2970)
          UTG (t3045)
          UTG+1 (t2840)
          MP1 (t3470)
          Hero (MP2) (t2320)
          MP3 (t3240)

          Hero's M: 77.33

          Preflop: Hero is MP2 with 5, 4
          UTG bets t60, UTG+1 calls t60, 1 fold, Hero calls t60, 3 folds, SB calls t50, 1 fold

          Flop: (t260) 4, 4, Q (4 players)
          SB checks, UTG bets t120, UTG+1 calls t120, Hero raises to t360, 1 fold, UTG calls t240, UTG+1 calls t240

          Turn: (t1340) 10 (3 players)
          UTG checks, UTG+1 checks, Hero bets t840, 1 fold, UTG+1 calls t840

          River: (t3020) K (2 players)
          UTG+1 bets t1580 (All-In), Hero calls t1060 (All-In)

          Total pot: t5140


          Ja mis vastasel oli? AJ obv. Tra, tüüp on mänginud see aasta üle neljasaja turna keskmise sisseostuga 44 taala, ITM% ja ROI on küllaltki haledad, aga nagu kust siin AJ välja tuleb??? Tüüp lootiski runnerrunner rea peale?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1340
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Pole küll suurem asi pokkeir m2ngija, veel vähem turna mängija, kuid turnis ma oleks 1.1k pand .. või ca nats üle 1k

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #1341
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              seda küll, aga ma olengi küllaltki tihti selliste 60-70% potist geibettide mees.

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #1342
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas muruntau
                Ja mis vastasel oli? AJ obv. Tra, tüüp on mänginud see aasta üle neljasaja turna keskmise sisseostuga 44 taala, ITM% ja ROI on küllaltki haledad, aga nagu kust siin AJ välja tuleb??? Tüüp lootiski runnerrunner rea peale?
                Pastab, et sa oled liialt osav vastaseid A kõrgega sisse imema :)
                Ei nohh.. müstiline vastane ikka.. ega tal juhtumisi A J polnud? Mis ta alias on?
                Paistab, et flopis call ei olnud mõttega pot hiljem jõuga omale saada vaid lihtsalt arvas, et kui saab A-le või J-le pihta, siis käsi hea .. kuigi call muidugi näeb väga inetu välja.
                Turnis ikka veel äss ja poiss ehk toovad võidu +gutshot rida, pani su väiksele paarile kui üldse vaevus ajusi liigutamast.
                Riveris bingo ja avas uue pudeli.

                Comment

                • macest
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 306

                  #1343
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Tere, teen siis ka oma esimese(vist on esimene) postituse, kahjuks tuleb see nö. badbeat teemasse. :D Tahaks lihtsalt jagada seda, kuna ajas minu enda täiesti tummaks. Mängin siis enamasti MTTsid ja igasugu biite on saadud aga sellist asja pole küll enne kogenud.

                  Tegemist siis Everesti 10k 109$ deepstack FT-ga. Minu poolt all in steal, kuna oli read, et limpinud vastane on kindlalt nõrk ja ei saa callida mitte kuidagi. Aga järgnevat küll ei oodanud.. kuigi tüüp oli väga küsima panevaid muuve juba ennegi teinud. Kas tegemist misclickiga või mis? Vastane pärast kätt ühtki sõna kahjuks ei öelnud. Enda muuvi ei hakka nüüd ka kiitma, olin just kaotanud suure poti eelmises käes ja tahtsin lihtsalt blindid + limp calli üles korjata lauast.

                  Everest No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Everest Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  MP2 ($24924)
                  MP3 ($5373)
                  CO ($31471)
                  Hero (Button) ($22687)
                  SB ($12206)
                  BB ($40331)
                  UTG ($28898)
                  UTG+1 ($34700)
                  MP1 ($7410)

                  Preflop: Hero is Button with A, Q
                  1 fold, UTG+1 calls $1200, 4 folds, Hero bets $22567 (All-In), 2 folds, UTG+1 raises to $34580 (All-In)

                  Flop: ($46934) 10, 9, 9 (2 players, 2 all-in)

                  Turn: ($46934) 5 (2 players, 2 all-in)

                  River: ($46934) J (2 players, 2 all-in)

                  Total pot: $46934 | Rake: $46886

                  Results:
                  Hero had A, Q (one pair, nines).
                  UTG+1 had 5, 6 (two pair, nines and fives).
                  Outcome: UTG+1 won $48


                  Comment

                  • QKulgur
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 484

                    #1344
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (10 handed)

                    UTG+2 ($11.83)
                    MP1 ($7.98)
                    MP2 ($10)
                    MP3 ($9.65)
                    CO ($7.62)
                    Button ($9.45)
                    SB ($7.99)
                    BB ($3.22)
                    Hero (UTG) ($10)
                    UTG+1 ($8.95)

                    Preflop: Hero is UTG with J, 4
                    4 folds, MP3 calls $0.10, 2 folds, SB calls $0.10, BB calls $0.05, Hero checks

                    Flop: ($0.40) A, Q, K (4 players)
                    BB checks, Hero checks, MP3 bets $0.15, SB calls $0.15, BB calls $0.15, Hero calls $0.15

                    Turn: ($1) 10 (4 players)
                    BB checks, Hero bets $0.75, MP3 calls $0.75, 2 folds

                    River: ($2.50) 9 (2 players)
                    Hero bets $2.50, MP3 raises $7.50, Hero raises $6.50 (All-In), MP3 calls $1.15 (All-In)

                    Total pot: $19.80

                    Turnil rea sain siis panin teise tüübi kah rea peale, et arvatavasti tyyp callib lihtsalt et split poti saada, aga mul oleks riveril võimalus veel flush tõmmata. Nii juhtuski aga jah ikka pandi ära

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1345
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas macest
                      Tere, teen siis ka oma esimese(vist on esimene) postituse, kahjuks tuleb see nö. badbeat teemasse. :D Tahaks lihtsalt jagada seda, kuna ajas minu enda täiesti tummaks. Mängin siis enamasti MTTsid ja igasugu biite on saadud aga sellist asja pole küll enne kogenud.

                      Tegemist siis Everesti 10k 109$ deepstack FT-ga. Minu poolt all in steal, kuna oli read, et limpinud vastane on kindlalt nõrk ja ei saa callida mitte kuidagi. Aga järgnevat küll ei oodanud.. kuigi tüüp oli väga küsima panevaid muuve juba ennegi teinud. Kas tegemist misclickiga või mis? Vastane pärast kätt ühtki sõna kahjuks ei öelnud. Enda muuvi ei hakka nüüd ka kiitma, olin just kaotanud suure poti eelmises käes ja tahtsin lihtsalt blindid + limp calli üles korjata lauast.

                      Everest No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Everest Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      MP2 ($24924)
                      MP3 ($5373)
                      CO ($31471)
                      Hero (Button) ($22687)
                      SB ($12206)
                      BB ($40331)
                      UTG ($28898)
                      UTG+1 ($34700)
                      MP1 ($7410)

                      Preflop: Hero is Button with A, Q
                      1 fold, UTG+1 calls $1200, 4 folds, Hero bets $22567 (All-In), 2 folds, UTG+1 raises to $34580 (All-In)

                      Flop: ($46934) 10, 9, 9 (2 players, 2 all-in)

                      Turn: ($46934) 5 (2 players, 2 all-in)

                      River: ($46934) J (2 players, 2 all-in)

                      Total pot: $46934 | Rake: $46886

                      Results:
                      Hero had A, Q (one pair, nines).
                      UTG+1 had 5, 6 (two pair, nines and fives).
                      Outcome: UTG+1 won $48


                      lulz fish :D Su liigutusel pold nii väga viga midagi, M siiski suht nõrk juba :)
                      Aga tournades see värk alati, et kui üx limper juba ees on ja siis all ini lükata, siis tihtipeale võid leida vastast flipi any pocketi näol, sest vastane algul limbib ja siis näeb, et vb restealid ja otsustab, et tema any pocket on siin good. Seekord küll oli utoopia, vb misclick tõesti :)

                      Comment

                      • raido78
                        Julm Donk
                        • Jan 2009
                        • 26

                        #1346
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        minu poolt ka siis üks bad beat. aga krt järgmine kord võidan mina!:D

                        No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        Button ($2.65)
                        SB ($1.47)
                        BB ($0.81)
                        UTG ($1.97)
                        UTG+1 ($3.28)
                        MP1 ($1.77)
                        MP2 ($0.77)
                        MP3 ($3.51)
                        Hero (CO) ($4.05)

                        Preflop: Hero is CO with A, Q
                        3 folds, MP2 calls $0.02, MP3 calls $0.02, Hero bets $0.12, 4 folds, MP3 calls $0.10

                        Flop: ($0.29) 3, K, 5 (2 players)
                        MP3 bets $0.52, Hero raises $1.50, MP3 raises $2.87 (All-In), Hero calls $1.89

                        Turn: ($7.07) 3 (2 players, 1 all-in)

                        River: ($7.07) 9 (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: $7.07

                        Results:
                        MP3 had 3, K (full house, threes over Kings).
                        Hero had A, Q (flush, Ace high).
                        Outcome: MP3 won $6.72

                        Comment

                        • peokuningas
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 444

                          #1347
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Türademaa!!!!!!!!!!!!!!!
                          Mitu korda võib päevas joosta str flushi otsa ???
                          Hetkel käsil elu suurim swong (tegelt olen ise lihtsalt s itt, a kergem varjuda downswingi taha) -22BI. Ja käte arvu/tundide poolest muidugi kõige suurem kuu tulemas. Ehk siis mida rohkem mängin, seda rohkem kaotan. Sick.

                          Ja teine käsi olin suht kindel, et olen beat. Tahtsin lihtsalt seda str flushi näha. Kusjuures arvasin, et kui tal str flush, siis ta shoveb ja loodab, et A high flush maksab kinni. A ju ta kartis suuremat str flushi ;D
                          #1
                          No-Limit Hold'em, $2.00 BB (3 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          Button ($325.80)
                          SB ($262.20)
                          Hero (BB) ($204.35)

                          Preflop: Hero is BB with K , 3
                          1 fold, SB calls $1, Hero bets $8, SB calls $8

                          Flop: ($20) 9 , 6 , 8 (2 players)
                          SB checks, Hero bets $14, SB calls $14

                          Turn: ($48) 5 (2 players)
                          SB checks, Hero checks

                          River: ($48) 9 (2 players)
                          SB checks, Hero bets $26, SB raises $60, Hero calls $34

                          Total pot: $168
                          Main pot: $168 between SB and Hero, won by Hero

                          Results:
                          SB had 7 , 8 (straight flush, nine high).
                          Hero had K , 3 (flush, King high).
                          Outcome: Hero won $168

                          #2

                          No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          BB ($335.75)
                          UTG ($125.90)
                          MP ($44.60)
                          CO ($147.20)
                          Button ($366.45)
                          Hero (SB) ($205)

                          Preflop: Hero is SB with 9 , A
                          1 fold, MP calls $2, CO calls $2, 1 fold, Hero calls $1, BB checks

                          Flop: ($8) 5 , 3 , 7 (4 players)
                          Hero checks, BB checks, MP checks, CO checks

                          Turn: ($8) 6 (4 players)
                          Hero bets $8, BB calls $8, 2 folds

                          River: ($24) 8 (2 players)
                          Hero bets $14, BB raises $39, Hero calls $25

                          Total pot: $102
                          Main pot: $102 between BB and Hero, won by Hero

                          Results:
                          Hero had 9 , A (flush, Ace high).
                          BB had 4 , 2 (straight flush, seven high).
                          Outcome: Hero won $102


                          Comment

                          • TaaviK
                            FPP Pro
                            • Nov 2008
                            • 248

                            #1348
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Vau, üle 4k$ dowswing. Võtab veidi suu lahti küll, ise siiamaani piirdunud 10-12Buyini kaotusega.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #1349
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              täitsa vittus sain kasumi juba jumala heaks poole kuu kohta ja nüüd kahe päevaga lihtsalt lõhuti mind nii ära et 0 tagasi nahui küll
                              Viimane käsi oli just AA vs A5 flop muidugi 223 ja turn 4 nice lauad kinni ja kuradile see dwl rnfkacmfa gdweyxu n<a;LIxm

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #1350
                                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                                Algselt postitas rohelinekonn
                                täitsa v**tus sain kasumi juba jumala heaks poole kuu kohta ja nüüd kahe päevaga lihtsalt lõhuti mind nii ära et 0 tagasi nahui küll
                                Viimane käsi oli just AA vs A5 flop muidugi 223 ja turn 4 nice lauad kinni ja kuradile see dwl rnfkacmfa gdweyxu n<a;LIxm
                                Mul peaaegu sama keiss viimasel ajal.

                                Comment

                                Working...