Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
lol, 50/20 whaal? siis peaksidki ju 3bettima, whaalad callivad ju kõigega, 3bettis palju pigem, et sa flattisid ? seal tuleks elueest keevitada...
lol, 50/20 whaal? siis peaksidki ju 3bettima, whaalad callivad ju kõigega, 3bettis palju pigem, et sa flattisid ? seal tuleks elueest keevitada...
K 
3
6 

, K
, J
, 6
Comment