***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #9016
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ma ei saa hästi inglise keelest aru aga mida see ment täpselt kaotas?

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #9017
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas reggie Vaata postitust
      Ma ei saa hästi inglise keelest aru aga mida see ment täpselt kaotas?
      oh nvm, unise peaga lugesin valesti :D


      AGA NO ÜHES LAUSES 6 VIGA.. PRICELESS :D
      Last edited by kjmrc; 03.06.13, 07:34.

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #9018
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        xD :P ://

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #9019
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas VisaHing
          idiots :D. Unise peaga.. Meant to lose, okei..no.
          jep, kõik teised on idioodid, aga mitte see vend, kes 9-sõnalises lauses 6 sõna valesti suutis kirjutada.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #9020
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            jep, kõik teised on idioodid, aga mitte see vend, kes 9-sõnalises lauses 6 sõna valesti suutis kirjutada.
            Noo, kas tõesti on vaja nüüd lehekülgede viisi offtopicut tootma hakata? Lihtsalt mööda ei saa kõndida mõni vend või?

            Fyte on ainuke mode, vist kes ei taha/ei viitsi oma tööd teha. Näeb, et võiks mõned postid ära kustutada aga otsutab juurde veel toota.

            // tegin natuke su eest ära, quotedes on mu postid veel sees, kes tahab naerda lolli üle :)
            Last edited by VisaHing; 03.06.13, 08:34.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #9021
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Noo, kas tõesti on vaja nüüd lehekülgede viisi offtopicut tootma hakata? Lihtsalt mööda ei saa kõndida mõni vend või?

              Fyte on ainuke mode, vist kes ei taha/ei viitsi oma tööd teha. Näeb, et võiks mõned postid ära kustutada aga otsutab juurde veel toota.

              // tegin natuke su eest ära, quotedes on mu postid veel sees, kes tahab naerda lolli üle :)
              ma tahan ..

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #9022
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                üldiselt leits toodab juba pikemat aega iga teemas ainult ja ainult sitta.
                Allakäiv mulje on foorumist.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9023
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Ma ei hakka poste kustutama, kuna semi OT teemaga, aga IMO lähete liiale. So what? Mul Eesti keel kohutav, inglise keele grammatika lausa piinlik, rääkimine ka suht horrible, aga hätta ei ole jäänud.

                  Mul on korea sõber, kes räägib skypes ikka selliseid lauseid, et hoia ja keela, aga saame suheldud ja pikad jutud maha räägitud - vähemalt, ta üritab.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #9024
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                    üldiselt leits toodab juba pikemat aega iga teemas ainult ja ainult sitta.
                    Allakäiv mulje on foorumist.
                    Kahjuks kasutajad ei näe teiste kasutajate infraction punktide summat.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #9025
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      asi selles, et ranka su eesti keel on suurepärane, inglise keele grammatika võrratu ja rääkimine suisa lust ja lillepidu. Kuni su koerast sõber siin foorumis pole, võib ta purssida mida iganes. vastasel korral Vsiu paneb BANNI!

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #9026
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        asi selles, et ranka su eesti keel on suurepärane, inglise keele grammatika võrratu ja rääkimine suisa lust ja lillepidu.
                        no jah, aga ranka jällegi irl ilge m*nn. kõike head korraga ei saa.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #9027
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          kas keegi kutsus?

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #9028
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Kahjuks kasutajad ei näe teiste kasutajate infraction punktide summat.
                            ja mis ma selle teadmisega peale peaks hakkama?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #9029
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                              ja mis ma selle teadmisega peale peaks hakkama?
                              Seda, et iga karitusega saad punkte. Kui teatud arv punkte täis, siis tuleb bän. Mida rohkem punkte koguneb, seda pikemaks läheb bänn. Punktid aeguvad aga vaikselt.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #9030
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Ma olen saavutanud 3-e päevase ban staatuse taseme. See sarnaneb natuke rakebackile, vip- programmile, nagu puhkuse pakett- mida tähtsam vip oled, seda pikema puhkuse saad.

                                Comment

                                Working...