***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #8986
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Last edited by qbj0hn; 16.05.13, 17:28. Põhjus: sick graph tho

    Comment

    • mait47
      Jube Noob
      • Jul 2011
      • 192

      #8987
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Kaotasin sessi alguses 1minutiga 3.5bi fishidele.

      suht

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • liquidbass
        Räme Fish
        • Jun 2012
        • 1

        #8988
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        2 kätt järjest #fml
        1: http://www.boomplayer.com/en/poker-h...824_E9213A3875
        2: http://www.boomplayer.com/en/poker-h...826_A28F4D356D

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #8989
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Soliidsed biidid, teretulemast foorumisse.

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #8990
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Peaaegu 2 nädalat pole mänginud, tegin lauad lahti ja hakkan nagu miljonär ütleb toorelt tarre saama. Krdi kogu aeg on jama pokerstarsis selle boonuse lahtimängimisega, üheltpoolt avaneb boonus aga selle annad kahekordselt fishidele tagasi. Pangu põlema ennast seal. Pooletaalased turbo sng-d lahti ja tilti maandama.

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #8991
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              pole see jõumehe elu üldse kerge ehk 11big.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #8992
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas Engels Vaata postitust
                Millalgi arvasin, et ehk ikka lõpuks jookseb paika, nüüd juba inertsist..
                Boonustega püsib bankroll elus? :O

                ja...minu bad run tundub good run nüüd :D

                Comment

                • mcompany
                  Räme Fish
                  • Jan 2012
                  • 20

                  #8993
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Standard ju, et 50k HY mängude kohta on 10k räige cooler :D niiet keep klicking the button Kyll palgapäev ka tuleb.. :P

                  Comment

                  • Engels
                    Julm Donk
                    • Oct 2010
                    • 31

                    #8994
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Boonustega püsib bankroll elus? :O

                    ja...minu bad run tundub good run nüüd :D
                    Rahalises mõttes pole väga hull - ei kaota rohkem, kui omale lubada saan
                    Aga peaks vist odavama hobi vaatama...
                    Motosport vms

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #8995
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas Engels Vaata postitust
                      Rahalises mõttes pole väga hull - ei kaota rohkem, kui omale lubada saan
                      Aga peaks vist odavama hobi vaatama...
                      Motosport vms
                      :D :D

                      Comment

                      • mait47
                        Jube Noob
                        • Jul 2011
                        • 192

                        #8996
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        no money in nl10 full ring



                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by mait47; 20.05.13, 14:04.

                        Comment

                        • cpkr
                          Jube Noob
                          • Nov 2012
                          • 195

                          #8997
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          ulmeline vend, 50 alles ja tyybil 1/4 kõikidest chipidest... iga käsi niimoodi :S

                          Grabbed by Holdem Manager
                          NL Holdem $1,600(BB) Replayer
                          SB ($374,318)
                          Hero ($44,028)
                          UTG ($20,910)
                          UTG+1 ($24,260)
                          UTG+2 ($42,100)
                          CO ($16,332)
                          BTN ($35,100)

                          Dealt to Hero A Q

                          fold, fold, fold, fold, fold, SB raises to $9,688, Hero raises to $43,868 (AI), SB calls $34,180

                          FLOP ($88,856) J T 5

                          TURN ($88,856) 6

                          RIVER ($88,856) 4

                          SB shows 8 6
                          (Pre 37%, Flop 26.0%, Turn 84.1%)

                          Hero shows A Q
                          (Pre 63%, Flop 74.0%, Turn 15.9%)

                          SB wins $88,856

                          Comment

                          • Pudgehook
                            Jube Noob
                            • Apr 2010
                            • 190

                            #8998
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            tahab kiirelt ära võita

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #8999
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              oleks fcking dauni rollerijuhi nibin-nabin alla ajanud.
                              lasi min 70km/h, tume roller-riided ja ükski lamp ei põlenud. gg mf-ker.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #9000
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas cpkr Vaata postitust
                                ulmeline vend, 50 alles ja tyybil 1/4 kõikidest chipidest... iga käsi niimoodi :S

                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $1,600(BB) Replayer
                                SB ($374,318)
                                Hero ($44,028)
                                UTG ($20,910)
                                UTG+1 ($24,260)
                                UTG+2 ($42,100)
                                CO ($16,332)
                                BTN ($35,100)

                                Dealt to Hero A Q

                                fold, fold, fold, fold, fold, SB raises to $9,688, Hero raises to $43,868 (AI), SB calls $34,180

                                FLOP ($88,856) J T 5

                                TURN ($88,856) 6

                                RIVER ($88,856) 4

                                SB shows 8 6
                                (Pre 37%, Flop 26.0%, Turn 84.1%)

                                Hero shows A Q
                                (Pre 63%, Flop 74.0%, Turn 15.9%)

                                SB wins $88,856

                                Comment

                                Working...