***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1186
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Türaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    TÜRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    ja neli kilo vittu.
    Minge putsi kui haledalt võib ikka persest saada
    2 x AA vs TT 6789 maha ja teine kord T floppi
    Nüüd AA vs JJ ja kohe floppi J
    Siis K8 vs AQ, floppi 8T2, turn K, river J
    JJ vs A2, river A
    KQ vs KJ , tra ma ei tea mis ime runner runner split
    AQ vs AT , riverdab masti
    Siis bubbli mäng mul QQ, big stackil big blindil AA, masendav lihtsalt

    Minge munnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiii. Turkad on ülihaiged

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1187
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      All PF AI ???

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #1188
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas Svenza
        Türaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
        TÜRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
        ja neli kilo *****.
        Minge ***** kui haledalt võib ikka persest saada
        2 x AA vs TT 6789 maha ja teine kord T floppi
        Nüüd AA vs JJ ja kohe floppi J
        Siis K8 vs AQ, floppi 8T2, turn K, river J
        JJ vs A2, river A
        KQ vs KJ , tra ma ei tea mis ime runner runner split
        AQ vs AT , riverdab masti
        Siis bubbli mäng mul QQ, big stackil big blindil AA, masendav lihtsalt

        Minge munnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiii. Turkad on ülihaiged
        Svenza, kurat, ära mängi neid turkasid enam. Keerad endal närvid (veel rohkem) perse!

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #1189
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          MINGE NAHUI KUIDAS KOGUAEG NII SAAB MINNA

          PokerStars No-Limit Hold'em, $5.00+$0.50 Tournament, 50/100 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          UTG (t2655)
          UTG+1 (t1914)
          MP1 (t560)
          MP2 (t1490)
          MP3 (t1560)
          Hero (CO) (t868)
          Button (t905)
          SB (t2163)
          BB (t1855)

          Hero's M: 5.79

          Preflop: Hero is CO with 10, 10
          5 folds, Hero bets t300, 1 fold, SB raises to t2163 (All-In), 1 fold, Hero calls t568 (All-In)

          Flop: (t1836) 10, 3, 7 (2 players, 2 all-in)

          Turn: (t1836) K (2 players, 2 all-in)

          River: (t1836) J (2 players, 2 all-in)

          Total pot: t1836

          Results:
          SB had A, Q (straight, Ace high).
          Hero had 10, 10 (three of a kind, tens).
          Outcome: SB won t1836

          Comment

          • TaaviK
            FPP Pro
            • Nov 2008
            • 248

            #1190
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Ma mäletan paari aasta taguseid jutte, kui Svenza olevat oma korteri segi peksnud, sest talle tõmmati 1$ buyiniga 7studi turnal suckout. Suure märatsemise peale kutsusid naabrid talle politsei.
            Ütleme nii, et Svenza on selliseks sündinud ja miski seda vana räuskavat kala enam muuda.

            Edit:
            Ja siis loomulikult tuli meelde seik, kui ma paari sõbraga treffis pokkerit käisime mängimas. Samal päeval olid sinna ka mingid maletajad ilmunud kaarte taguma. Svenza ja teised maletajad olid OBV üsna täis ennast kaaninud, nii et üks veidi paksem vend oli juba tugitooli ära vajunud, silmad kinni. Iga natukese aja tagant kui Svenzal jälle igavus peale tükkis läks ta selle vaese mehe juurde ja äsas talle kõhtu ja irnus näkku. Pärast kui mäng lõppes ja kõik treffi ette kogunesid toimus paras mortal kombat. Svenza demonstreeris oma imenippe selle purupurjus kiilaka 40ndates maletaja peal. Mees ei saanud midagi arugi kui jälle jalga või käega kõhtu sai...
            Ütleme nii, et Svenzat kõrvalt vaadatas on paras kino garanteeritud.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #1191
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              jha show jätkub mida perset, pole sõnuv ittu närvid läbi putsi 4päev rämedat miinust

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1192
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Sain just Stacki omale tournas ja floppasin Hyper super flopi QJ'iga kui olin tõstnud kah 4x BB preflop.

                Flop siis QJ6, stackid sisse suurema stacki vastu , no doh, 66!!

                Mõtlesin, et krt, ära tõmbamise tunne on, aga turni veel üx 6, nujaaaamh!

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #1193
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  OMG 1out http://www.youtube.com/watch?v=GJd4h7ervlk

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #1194
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas variatsioon
                    for real nagu?

                    Comment

                    • anti
                      Julm Donk
                      • Nov 2008
                      • 74

                      #1195
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas TaaviK
                      Ja siis loomulikult tuli meelde seik, kui ma paari sõbraga treffis pokkerit käisime mängimas. Samal päeval olid sinna ka mingid maletajad ilmunud kaarte taguma. Svenza ja teised maletajad olid OBV üsna täis ennast kaaninud, nii et üks veidi paksem vend oli juba tugitooli ära vajunud, silmad kinni. Iga natukese aja tagant kui Svenzal jälle igavus peale tükkis läks ta selle vaese mehe juurde ja äsas talle kõhtu ja irnus näkku. Pärast kui mäng lõppes ja kõik treffi ette kogunesid toimus paras mortal kombat. Svenza demonstreeris oma imenippe selle purupurjus kiilaka 40ndates maletaja peal. Mees ei saanud midagi arugi kui jälle jalga või käega kõhtu sai...
                      Ütleme nii, et Svenzat kõrvalt vaadatas on paras kino garanteeritud.
                      Kui see sulle nalja pakub siis sa oled sama haige kui Svenza

                      Comment

                      • kvaliteet
                        Jube Noob
                        • Oct 2008
                        • 122

                        #1196
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        1. aprilli krimi saade.

                        Comment

                        • anti
                          Julm Donk
                          • Nov 2008
                          • 74

                          #1197
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas variatsioon
                          Vot see oli juba naljakas

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #1198
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas anti
                            Kui see sulle nalja pakub siis sa oled sama haige kui Svenza
                            +1

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #1199
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Andke tuld siis. Hea et on selliseid mängijaid kah. Kahjuks jõuti ta enne tühjaks väänata ja ma ei saanud temaga rohkem madistada.

                              No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              MP1 ($57.30)
                              MP2 ($52.94)
                              MP3 ($57.08)
                              CO ($50.46)
                              Button ($8.43)
                              Hero (SB) ($42.82)
                              BB ($10.50)
                              UTG ($20.47)
                              UTG+1 ($40.85)

                              Preflop: Hero is SB with Q, Q
                              UTG bets $1, UTG+1 calls $1, 1 fold, MP2 calls $1, 1 fold, CO calls $1, 1 fold, Hero raises $3.50, 1 fold, UTG calls $2.75, 1 fold, MP2 calls $2.75, 1 fold

                              Flop: ($13.75) 7, 2, 2 (3 players)
                              Hero bets $11, UTG raises $16.72 (All-In), 1 fold, Hero calls $5.72

                              Turn: ($47.19) 6 (2 players, 1 all-in)

                              River: ($47.19) K (2 players, 1 all-in)

                              Total pot: $47.19

                              Results:
                              Hero had Q, Q (two pair, Queens and twos).
                              UTG had K, 10 (two pair, Kings and twos).
                              Outcome: UTG won $44.84

                              Comment

                              • TaaviK
                                FPP Pro
                                • Nov 2008
                                • 248

                                #1200
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas anti
                                Kui see sulle nalja pakub siis sa oled sama haige kui Svenza
                                Ütleme nii, et ma saan täiesti aru kui sick ja twisted individual Svenza on ja ma mitte mingil moel ei kiida tema käitumise heaks, aga tol momendil kooris naermine oli lihtsalt paratamatus. Situatsioonikoomika noh. Te võite olla küll tugeva moraalitunnetusega, aga ma olen üsnagi kindel, et isegi teie poleks suutnud mitte naerma pahvatada.

                                Comment

                                Working...